Mercedes-Benz C-class Sportcoupe (C203) Спорткупеша

2

Авто продається $3 100

Bratislava

Mercedes-Benz C-class Sportcoupe (C203)
WDB2037081A704426
Автоматична Задній
2004 Дизельний (2.2 л.), 160 к.с.
Купе, Помаранчевий 340 км.


Написати власнику Показати телефон

Про авто

Куплена для жены, поскольку на смарте ездить она боится. куплена для нее, пока езжу я и втягиваюсь в спорт подвеску (в сравнении с моим). подстегивает почудить (пока никого рядом нет).

Искалась машина не большая, обязательно на автомате. А, Б класс в бюджете отпали из-за вариатора. Купили Цшку постарше с проблемами но ниже бюджета.
Сделано:
Решена проблема с вихревыми заслонками
Ремонт платы кнопок на руле
Замена подушек двигателя и коробки
замена стоек стабилизатора.
Мойка форсунок.

Характеристики

Mercedes-Benz C-class Sportcoupe (C203), Помаранчевий
Зійшов з конвеєра у 2004 році
Придбаний у 2022 році
Двигун: Дизельний (2.2 л.), 160 к.с.
Коробка: Автоматична
Задній привід

Бортжурнал (7)

Немає співпадінь
Автомобіль у продажі
14 червня 11:11
0
Спостереження та враження > продаж авто 0
Нові технології для не зовсім нового авто: 3D-друкована ручка капота
16 листопада 2025р. 18:04
6
Ремонт та обслуговування > своїми руками 6
Епопея зі стабом і камінь мені в скло.
19 квітня 2025р. 01:22
2
Ремонт та обслуговування > візит на сервіс 2
Про те, як момпа порушує закони фізики та заміна наварених втулок стабілізатора
23 лютого 2024р. 22:10
0
Ремонт та обслуговування > візит на сервіс 0
Заміна Аудіо20
12 лютого 2024р. 22:20
2
Допрацювання > автозвук 2
Шатал я твою рейку. и немного подвеску
18 січня 2023р. 23:13
0
Різне > інше 0
Шаги к норме
28 жовтня 2022р. 22:30
0
Ремонт та обслуговування > своїми руками 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Гарна с- шка! Була колись така, хочу знов. Яка витрата палива на цьому моторі? І Як, взагалі, на дизелі і автоматі в ходу? Моя була на 1,8, на палці то в місті супер, а на трасі трохі малувато.
16 вересня 2024р. 10:03
AValery
Гарна с- шка! Була колись така, хочу знов. Яка витрата палива на цьому моторі? І Як, взагалі, на дизелі і автоматі в ходу? Моя була на 1,8, на палці то в місті супер, а на трасі трохі малувато.
AValery, Моментний дизель і автомат чудово почуваються. 646 Мотор сам по собі шумно працює але звикаєш, на нових подушках вібрацій в салоні не відчувається. Витрата солярки радує, в місті близько 5-6 літрів, якщо їздити активніше - то не більше 7. трасою теж близько 6 при швидкості 120-130.
160+ коней для ваги машини більш ніж достатньо для повсякденної їзди, а для гонок потрібен бензин, зрозуміло.
1
16 вересня 2024р. 14:32