Якщо ти власник авто — ця новина для тебе. Ми вже у App Store!
RevUp — безкоштовний український додаток, який допомагає тримати авто під контролем:
🔧 Нагадування про ТО, заміну масла, страховку — більше нічого не пропустиш
💸 Облік витрат на авто — знаєш точно скільки коштує твоя машина
📊 Історія обслуговування завжди під рукою
🔔 Push-сповіщення коли підходить час обслуговування або коли ти сам обираєш
Без реклами.Українською. Для iOS.
#RevUp #україна #водій #автомобіль
👇 Завантажуй:
https://apps.apple.com/us/app/revup/id6765628117
Встановив, буду пробувати.
Але..
Додав Фокус, все добре.
Потім спробував додати Сузукі, але не можу обрати потрібний рік випуску (1999).
Ну і Merkur звісно додати поки теж не можу - немає такої марки.
Є можливість ручного вводу для таких випадків
Хочу додати 3-ю машину, але то тільки у pro-версії. Але перейти на про пропонує "за межами додатка". Це як саме і де?
найголовніше питання це - збереження і доступність даних, бо часто так бува, що користуєшся певний час, а потім бац - заїхав на азс, заправився, хочеш внести дані а застосунок не відкривається і взагалі його в аппстор вже нема) і що тоді робити?))
але... я юзав більше 10 таких застосунків, я розумію, що вони всі мають спільні риси, але цей мені ну прям ну дууууже нагадує https://apps.apple.com/ru/app/моя-машина-автовитрати/id6462132986?l=uk
бекап є... коли можна зайти в застосунок
одразу кажу - це не критика та не спроба скривдити вашу роботу - це просто суб'єктивна думка....
зрозуміло)
ну і пошук). вже писав)
Ну і статистика не зовсім логічна, на рахунок категорій, логічніше запчастини (суми) одразу би враховувалась з запису про ремонти, з кожного запису там де є строки вартість запчастини. Та добавити в статистику категорію вартість роботи (теж вноситься в записі про реионт), щоб рахувало статистику робіт окремо.
От правда ціна за план "Pro" мабуть трохи зависока, враховуючи функціонал.
А підкажіть — якого функціоналу вам бракує, щоб Pro однозначно вартував своїх грошей? Ваш відгук напряму впливає на те, що ми робимо далі)
А що означає тудуліст? Для цього у нас є нагадування які виконуєш)
Спасибо.
Буду пробувати якось переходити з Car Expenses
Автору - мільйон завантажень ! :)
Якщо замітите якусь нестабільность у застосунку знайте, це не наша провина, це через вчорашню атаку на нас
Коли атака спаде, весь функціонал буде відновлено.‼️‼️‼️
RevUp зараз працює як хмарний застосунок — усі ваші дані зберігаються на сервері, що забезпечує синхронізацію між пристроями та надійне резервне копіювання.
Офлайн-режим з локальним кешем — це функція, яку ми плануємо додати в майбутніх оновленнях.
було б супер і з компа вносити данні, які потім синхронізуються в смартфоні, і навпаки. Давно таке хочу.
Бо на роботі комп і вдома комп. Зручніше з компа працювати, чим тикати в смартфон ))
Буду виправляти якось ту ситуацію
Ще у планах корисні рішення,так що слідкуйте за оновленнями)
Може маєте якісь жіночі групи куди можна їм написати про додаток?хочу щоб він помагав чим більше жінкам також)
Дякую,Вам,надіюсь вони оцінять також!
Потихеньку ознайомлююсь, поки зручно)
Всі нотатки в одному мвсці
Приємно, що продукт український ! 🇺🇦