3D друк гнучким пластиком (TPU 80A). Пекельні борошна і перші успіхи

Опубліковано: 23 лютого 2025р. 14:14
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Ужгород, Україна

Навігація по моєму блогу тут: https://driver.top/user/8465/

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-


Такс, про ремонт паяльників вже було. І на диво туди приходять люди з коментарями. 

Сьогодні буде пробний допис про 3D друк. Друком я граюсь давно, зрідка на комерційній основі. Я не є професійним друкарем, тому щось тут може бути неправильно і я радо вислухаю конструктивну критику.


Цього разу розкажу про друк гнучким філаментом.  Наймʼякший, котрий вдалося знайти це TPU 80A від Monofilament, чорний. Хай що не кажуть виробники, але характеристики одного і того ж філаменту залежно від кольору можуть відрізнятися, тому умовно червоний може друкуватися зовсім по-іншому. 

Пару слів про мій сетап: 

  • принтер Bambu Lab P1S
  • AMS (Automatic Material System) - система мультикольорового друку, 2 шт
  • сушарка для пластику Sunlu S2, куплена якраз після перших невдалих спроб з TPU

Якщо буде цікаво, можу детальніше описати що до чого з принтером, але сьогодні про друк гнучким філаментом.

Перша складність, котру я отримав: цей філамент не реально використовувати в Bambu Lab AMS. AMS просто не може пропихнути його по тефлоновим трубкам до екструдера. Тому тільки з зовнішньої котушки.


Наступна складність - за ~4 години, не дивлячись на низьку вологість повітря в квартирі, пластик натягнув вологи і з сопла почав вилазити з бульками. Звісно, в AMS йому було б краще, бо там силікагель і вологість приблизно нульова (гігрометр не вміє міряти менше 10%)



Тому під TPU у нас сушарка, як я описав в сетапі. Звісно, нею можна і інші філаменти сушити, і не тільки філамент, але і силікагель, щоби використовувати його повторно. 



Теперки про то, що будемо друкувати сьогодні. Насправді, задачу згенерував @Comik сам того не підозрюючи. Я продав йому мультимедіа, а також комплект камер. Але в комплекті камер китайці підсунули свиню у вигляді лише одної бічної резинки під кутом. 



Звісно я не китайці, тому резинки були вислані від іншого комплекту, і я сподіваюсь почитати дописа, як система 360 відкалібрувалася і може там побачите ще одну модифікацію котру я робив для камер, але сьогодні про резинки на бічні камери.


Отже, з'явилася ідея надрукувати їх. Чому б ні? Не на продаж, на продаж я добуду якось. Просто реальна задача, де можна щось створити в Fusion 360. Прості речі як то ніжки для мого паяльника з TPU я вже друкував, тут все виглядає з викрутасами, а ми не звикли робити щось просте, тому погнали.


Перший дизайн був точною копією скошеної резинки, і на попередньому фото видно, що там є заглиблення в 0.5мм під камеру. Результат нижче





Підтримки з TPU не реально відділити, тут хіба друкувати їх окремим філаментом, типу PLA. Але так як я не можу використати AMS, ручна заміна філаменту на кожному шарі то перебір, значить треба дизайн міняти і робити його таким, щоби при друці не було підтримок. Перший млинець нанівець.


Міняємо дизайн і закругляємо все, прибираємо заглиблення 



В середині при ретрактах філамент тягнеться як шмарклі



З цим доведеться змиритися, та і прибирається воно за допомогою скальпеля, звісно внутрішні стінки не ідеальні, але їх не видно. Шмарклі через то, що ми друкуємо від камери і до основи (згори вниз, як на моделі, та ще і під кутом 5 градусів). Основна задача, щоби ззовні було красиво. А ззовні не красиво:



А чому, бо я спробував надрукувати шаром 0.12мм, і для цього філаменту і на цій моделі це занадто мало, шар не встигає охолонути і виходить ригань. Ніхто не говорив, що буде легко.  Інша сторона в видимій частині - непогана



При кромсанні першого млинця стало зрозуміло, що треба робити 100% заповнення всередині, інакше якості не буде.


Друкуємо шарорм в 0.2мм і вже ззовні непогано





Але шов грубоватий. Шва позбутися доволі складно, це точка входу і виходу на шар, при FDM друці це неминуче. Є кілька способів, але тут вони не підходять поки.


Пробуємо зменшити трошки висоту шару до 0.16мм і в цілому виходить вже таке, що і людям показати не страшно і на авто поставити можна







Фінальні налаштування слайсера наступні:



Тактильно реально виходить ніби гумова деталька, можна гнути, м'яти і пропхувати крізь менший отвір. TPU 80A якраз заточений під це.


Також погрався з нахилом, до 10 градусів все ок, можна підлаштуватися під дзеркала краще, ніж китайців готове рішення. Та і взагалі кастомізувати кріплення в дзеркалах практично під будь що. Наступним етапом може бути взагалі друк накладки, для тих, хто не хоче робити високотехнологічний отвір в пластику дзеркала. 



Ну і звісно чому би не показати кладовище відходів? :) Знизу одна нормальна, зверху відбраковка, отримана в процесі моделювання і пошуку оптимального режиму друку. Це відповідь на питання, чому друкарі часто беруть не дешево за невеличку детальку. 



Навіщо я це все показав? Та просто поділитися досвідом і спитати поради, раптом хтось друкує в більших масштабах цим примхливим філаментом і може поділитися секретами.


Питання до тих, хто досвідом поділитися не може: Чи цікаві вам дописи про 3D друк взагалі? Чи варто розширювати блог дописами про це?

13 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Перечитаю допис трохи пізніше, але вставлю свої 5 копійок. Спробуй Еластан. Мені дуже подобається. Друкую на Ender 5S1 та CR-10 Pro. Нема проблем взагалі.
Почав використовувати ПВА в тюбику для більш кращого "зацепу" на столі, то взагалі супер.
3
24 лютого 2025р. 00:40
yuzo
AlanMoriss, судячи з фото, шмарклі він майже не лишає. Дякую за пораду. Візьму на пробу.
yuzo, то вже більше з налаштуваннями гратись треба. Бо якість може бути різна на одному й тому матеріалі))
1
26 лютого 2025р. 09:33
Дуже цікаво!
23 лютого 2025р. 21:22
Без коліс :(
Когда то очень давно, когда люди не знали что такое принтеры, один колхозный токарь выточил на своём станке матрицу для изготовления манжет тормозных цилиндров Газ 52. Ибо в колхозе было около десятка газонов, но вот мажет тормозных не было вообще. Люди постарше ещё помнят на цвет и запах тормозную жидкость **БСК**, которая в свою очередь растворяла не только слизистую оболочку алкоголиков -смельчаков, но и любые краски на которые попадала....
Матрица выточенная токарем попала в руки слесарю и он при помощи советского утюга, струбцины и сырой резины сделал опытную партию манжет. Помнится как шофера ножницами подрезали края облоя...Вся эта самодеятельность работала благополучно месяца два-три, потом требовала замены. *БСК* страшная вещь..)))))))
1
23 лютого 2025р. 19:25
Дописи дуже цікаві попри те, що цілком незрозумілі. Пиши ще.
5
23 лютого 2025р. 18:05
Не зрозумів по кресленнях що за деталь, але може простіше звичайним пластиком надрукувати, а тільки кільце з TPU?
23 лютого 2025р. 17:34
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
olehVW
Не зрозумів по кресленнях що за деталь, але може простіше звичайним пластиком надрукувати, а тільки кільце з TPU?
olehVW, це ущільнювач між корпусом дзеркала і камерою бічною системи 360. Тут якраз все гнучке має бути.

Якщо маєш досвід друку, розкажи як TPU липне до інших пластиків? Можна, наприклад надрукувати з ABS основне, а там де треба гнучкість кілька шарів TPU?
23 лютого 2025р. 17:47
TPU лежить в пакеті не герметичному. Друкував мабуть п'ять разів за рік, не було проблем з вологістю. А нащо в AMS гігрометр, там же є вбудований?
1
23 лютого 2025р. 17:33
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
olehVW
TPU лежить в пакеті не герметичному. Друкував мабуть п'ять разів за рік, не було проблем з вологістю. А нащо в AMS гігрометр, там же є вбудований?
olehVW, гігрометр вбудований показує краплинки і воно не дуже очевидно. На додачу, я друкував додаткові контейнери для силікагелю, бо до AMS в мене не було нічого, тому поступово весь пластик відсирював і в мене десь за тиждень його знаходження в AMS вже було 3 крапельки. Зараз все сухо і гарно. Мені так простіше.

TPU можливо приїхав сируватий, бо реально перший друк наче норм зранку, а після обіду вже все було в пузирях. Зараз просушивши проблем немає. Поки сушарка простоює і не сушить, там він і живе.
23 лютого 2025р. 17:41
цікаво, дякую
1
23 лютого 2025р. 15:46
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Навіть не знаю, чи це добре чи пагано, що я підкинув інформацію до роздумів, яка перетворилась в дію)).
Взагалі це моя вина, ну і частково людини, що встановлювала камери. Ні, як майстер від дуже на рівні, але тут ще треба мати досвід налаштувань 360, а саме правильно розмістити бічні камери (кут нахилу, щоб було перпендекулярно дорозі). Я хотів полегше, без розбору механізмів дзеркала, а вийшло, як завжди. Порада всім, хто ставитиме 360 - виносьне бічні камери на корпус дзеркала, подалі від кузова (ньюанси потрібно прикидати вже на конкретному авто, бочкоподібність дверей, рівність поверхні під камеру, тощо).
@yuzo "ще одна модифікація" вже давно стоїть і працює. Як налаштується з погодою, переставлю заднью камеру ближче до центральної вісі і нову резинку під кутом, бо знімати пластик при "-" temp трохи стрьомно. Відкалібруюсь і обов'язково буде допис.
1
23 лютого 2025р. 15:26
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Comik
Навіть не знаю, чи це добре чи пагано, що я підкинув інформацію до роздумів, яка перетворилась в дію)). Взагалі це моя вина, ну і частково людини, що встановлювала камери. Ні, як майстер від дуже на рівні, але тут ще треба мати досвід налаштувань 360, а саме правильно розмістити бічні камери (кут нахилу, щоб було перпендекулярно дорозі). Я хотів полегше, без розбору механізмів дзеркала, а вийшло, як завжди. Порада всім, хто ставитиме 360 - виносьне бічні камери на корпус дзеркала, подалі від кузова (ньюанси потрібно прикидати вже на конкретному авто, бочкоподібність дверей, рівність поверхні під камеру, тощо). @yuzo "ще одна модифікація" вже давно стоїть і працює. Як налаштується з погодою, переставлю заднью камеру ближче до центральної вісі і нову резинку під кутом, бо знімати пластик при "-" temp трохи стрьомно. Відкалібруюсь і обов'язково буде допис.
Comik, звісно, що добре😀
23 лютого 2025р. 15:56