Після заміни мастила та фільтрів, на наступний день записався обслужити паливні форсунки (сюдиж на СТО де була заміна мастила та фільтрів), хлопці розібрали, і виявили що проводка на форсунку шостого циліндру перебита, зажата між клапанною кришкою і головкою ГБЦ
Після зняття кришки картина стала ще яснішою
Сама клапанна кришка була посаджена на герметик, тому було прийняте рішення придбати нову прокладку.
Поки прокладка їхала, хлопці віддали форсунки на ревізію і відновили проводку.
По форсункам сказали 2/6 не з цього комплекту, по номеру все підходить але по кольору відлічаються.
Дві не тримали тиск і одна з них не розпилювала паливо а заливала струєю.
В кінцевому підсумку, все почистили, пролив рівний.
Поставили на авто, все добре.
В підсумок:
Але виявилась інша проблема, скоріш за все є підсос зайвого повітря....
На газу авто так як і працювала бездоганно, а на бензині працює спочатку рівно, а потім двигун починає ковбасити, через.деякий час знову рівно.
Було прийняте рішення віддати на димогенератор, та подивитись, так і виявилось підсос повітря з під болтів клапанної кришки (через ущільнювальні втулки)
І з під впускного колектора.....
Послуги димогенератора коштували 800грн
Тому далі буде !!!)))