Після того як обслужив коробку, покатався тиждень і помітив що оберти на холостому ходу перестали плавати, але помітив що на бензині двигун троїть, а на газу все відмінно....
Почав шукати де можна обслужити ГБО, замінити мастило в двигуні і фільтри (масляний/повітряний/паливний).
Написав на одну СТО з проханням підібрати все і в подальшому замінити, скинув WIN і став чекати, три дні поспіль дзвонив та запитував коли можна, на що мені відповіли, підборщик знаходиться в Америці і кудись зник, з того моменту я почекав ще день і почав шукати наступну СТО яка зможе мене прийняти.
Написав на наступну СТО, відповіли, підібрали і записали мене, і з понеділка я спочатку заїхав обслужити ГБО (фільтр вкладиш і фільтр парової фази) 820грн
А потім на заміну мастила і всього іншого.
Минулий власник казав що заливав мастило 10w40 Bardahl, тому і мій вибір пав на це мастило Bardahl xtc 10w40, підходить під стандарт Мерседес 229.1, хоча читав форуми і більшість заливають мастило по стандарту 229.3 всілякі motul, liquimoly, Castrol або mobil
Мастило в двигуні - 2480
Масляний фільтр - 250
Паливний фільтр - 600
Повітряний фільтр - 550
Все разом з роботою: 5.950