Одразу після покупки авто почав дзвонити на всі СТО в пошуках хто зможе обслужити АКПП ( в мене п'яти-ступеневий автомат 722.5), всі кому я дзвонив сказали нажаль ми такі старі коробки не обслуговуємо, якби була 722.6 то взялись би.....
Одне місце в гаражному кооперативі погодились зробити, але сказали запис на два тиждня вперед, тому будеш чекати вічність, а мені вже хотілось кататись.
На олх знайшов оголошення, одне в Києві і одне в Полтавській області, написав туди і туди, спитав розцінки, і вирішив поїхати віддати авто.
Поїхав в полтавську область, залишив авто і через тиждень вже забрав.
За всю роботу :
-зняти поставити коробку
-виправити всі підтікання
-повністю замінили 3-ю передачу
-заміна пакету фрікціонів задньої передачі
-заміна фільтра та мастила
650$