BMW 7 series (E32) (White Queen)

Трохи свіжих фото

Я їжджу на BMW 7 series (E32), Land Rover Range Rover (3G), BMW 7 series (E32)
Дніпро, Україна

Головне в бмв- масло в моторі

























Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 21:54
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
|| Головне в бмв- масло в моторі

І в коробці. І в редукторі теж ))
вчора о 22:17
Eduard_P
ROst.ADventure, там щупа нема)
Eduard_P, Нічосі! Це ж не... А, я протупив, там палка )) Ну але актуальність контролю наявності оливи це не зменшує )))
вчора о 22:43
Фото топ!
вчора о 22:10
mykytachky
Фото топ!
mykytachky, якщо треба підкажу фотографа
вчора о 22:22