Розповім про свою помилку, яка могла спричинити поломку двигуна.
08.06.2026 замінив масло.
А ось масляний фільтр чомусь затягнув універсальною приблудою, типу "краб".
Ну і все, поїхав собі.
З того часу проїхав 750 км.
І ось 15.06.2026 коли машина була запаркована на підйомі помітив свіжі сліди світлого масла. Капало із захисту.
І шо виявилось!? а виявилось шо оця приблуда типу "краб" при затяжці своїми "лапами" зам'яв корпус масляного фільтра та утворилась невеличка тріщинка чи ще шось. Короче корпус фільтра був пошкоджений.
Рівень мала на щупу був на мінімумі.
Втрата масла на непрацюючій машині складала 50 мл за добу. На ходу звісно більше.
Добре, що вчасно помітив.
Звісно купив новий фільтр та масло.
ТЕПЕР МАСЛЯНИЙ ФІЛЬТР ЗАТЯГУЮ ТІКИ ВІД РУКИ, ЩО І ВАМ РАДЖУ. ПРИБЛУДА ТИПУ "КРАБ" ТІКИ НА ВІДКРУЧУВАННЯ ФІЛЬТРА
1
1