Honda Civic 4D (8G) (ГРОМАДЯНКА)

Як одна помилка ледь не спричинила поломку двигуна

Я їжджу на Honda Civic 4D (8G)
Коростень, Україна

Розповім про свою помилку, яка могла спричинити поломку двигуна.

08.06.2026 замінив масло.

А ось масляний фільтр чомусь затягнув універсальною приблудою, типу "краб".


Ну і все, поїхав собі.

З того часу проїхав 750 км.

І ось 15.06.2026 коли машина була запаркована на підйомі помітив свіжі сліди світлого масла. Капало із захисту.

І шо виявилось!? а виявилось шо оця приблуда типу "краб" при затяжці своїми "лапами" зам'яв корпус масляного фільтра та утворилась невеличка тріщинка чи ще шось. Короче корпус фільтра був пошкоджений.





Рівень мала на щупу був на мінімумі.

Втрата масла на непрацюючій машині складала 50 мл за добу. На ходу звісно більше.



Добре, що вчасно помітив. 

Звісно купив новий фільтр та масло. 

ТЕПЕР МАСЛЯНИЙ ФІЛЬТР ЗАТЯГУЮ ТІКИ ВІД РУКИ, ЩО І ВАМ РАДЖУ. ПРИБЛУДА ТИПУ "КРАБ" ТІКИ НА ВІДКРУЧУВАННЯ ФІЛЬТРА




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 231308 км.
Опубліковано: вчора о 09:59
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Ford Escape (4G)
Затягувати фільтр потрібно від руки і навіть не двома. Він не відкрутится і не потече. І потім назад відкрутити легко.
вчора о 22:57
Без коліс :(
Ще не забувати резинку змащувати перед тим як закручувать.
вчора о 21:03
Стремний момент вийшов:(
вчора о 12:22
Купив таку головку, і відкручує і затягує👌
1
вчора о 10:54
Привіт, Як то кажуть що занадто то не здраво. Це ж все таки "краб" зйомник для зриву на відкручування масляного фільтру))) Звичайно якщо дозволяє місце для захвату просто від руки то краще затягнути фільтр з відчуттям і все. Нікуди не дінеться.
вчора о 10:19