Alfa Romeo Mi.To (Гонка)

Трек день + змагання rtr time attack

Я їжджу на Alfa Romeo Giulia (952), Alfa Romeo Mi.To
Київ, Україна

Встановивши Койловери, гальма і нові шини вже дуже хотілось випробувати це все на треку. З гарячу відразу зареєструвався на на трек день в суботу і змагання в неділю. 


Додатково в ногах пасажира встановив вогнегасник згідно регламенту змагань. Це єдина вимога до авто. Ну і ще шолом. Решта може бути повний сток





25 квітня трек день

Міто не впізнати. Зовсім по іншому відчувається автомобіль на треку. Жорсткі аморти дають відчуття спортивності) гума тримає краще але я не відчув якоїсь космічної різниці. І саме головне це гальма. А працюють вони просто супер. За весь день навіть натяку на перегрів я не відчув. 









ну і результат на 3 секунди кращий) І найголовніше я не останній


Результати



26 квітня 1 етам rtr time attack 

Моя ціль участі в змаганнях була покататись ще один трек день. Але як виявилось на змаганнях сильно не на катаєшся) всього були 1 тренувальний заїзд 7-8 хвилин і 2 залікових по 7-8 хвилин. Ще й і погода підвела. До обіду був дощ а потім холодно і сильний вітер. Тому як для покатушок змагання не підходять) а як для досвіду то цікаво. Поки більше не планую) повернусь як навчусь їздити😂






















Ну і результати



МіТо без проблем відкатав 2 дні. Нічого не зламалось. Нових звуків з коробки не має. Виє як і раніше) тепер і не знаю чи чіпати її чи кататись як є

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Трекдень
Пробіг 164400 км.
Опубліковано: 26 червня 02:08
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Smart Roadster
Про етап РТР цікавий інсайт) Зате скільки красивенних фото з треку в колекцію!)
Для участі в етапі потрібно було ліцензію пілота отримувати?
1
26 червня 22:08
Автор Я їжджу на Alfa Romeo Giulia (952), Alfa Romeo Mi.To
KUKS
Про етап РТР цікавий інсайт) Зате скільки красивенних фото з треку в колекцію!)Для участі в етапі потрібно було ліцензію пілота отримувати?
KUKS, фото дійсно багато) ліцензія пілота обовязково. Коштує 1к грн вроді. Просто відправляєш свої данні і отримуєш вже на чайці пластикову картку
26 червня 23:00
Автор Я їжджу на Alfa Romeo Giulia (952), Alfa Romeo Mi.To
KUKS
Про етап РТР цікавий інсайт) Зате скільки красивенних фото з треку в колекцію!)Для участі в етапі потрібно було ліцензію пілота отримувати?
KUKS, ще шкода що в самому слабкуму класі із МіТо мазди мх-5 і тому на результати шансів 0
26 червня 23:01