Встановивши Койловери, гальма і нові шини вже дуже хотілось випробувати це все на треку. З гарячу відразу зареєструвався на на трек день в суботу і змагання в неділю.
Додатково в ногах пасажира встановив вогнегасник згідно регламенту змагань. Це єдина вимога до авто. Ну і ще шолом. Решта може бути повний сток
25 квітня трек день
Міто не впізнати. Зовсім по іншому відчувається автомобіль на треку. Жорсткі аморти дають відчуття спортивності) гума тримає краще але я не відчув якоїсь космічної різниці. І саме головне це гальма. А працюють вони просто супер. За весь день навіть натяку на перегрів я не відчув.
ну і результат на 3 секунди кращий) І найголовніше я не останній
26 квітня 1 етам rtr time attack
Моя ціль участі в змаганнях була покататись ще один трек день. Але як виявилось на змаганнях сильно не на катаєшся) всього були 1 тренувальний заїзд 7-8 хвилин і 2 залікових по 7-8 хвилин. Ще й і погода підвела. До обіду був дощ а потім холодно і сильний вітер. Тому як для покатушок змагання не підходять) а як для досвіду то цікаво. Поки більше не планую) повернусь як навчусь їздити😂
Ну і результати
МіТо без проблем відкатав 2 дні. Нічого не зламалось. Нових звуків з коробки не має. Виє як і раніше) тепер і не знаю чи чіпати її чи кататись як є
Для участі в етапі потрібно було ліцензію пілота отримувати?