Прийшов час зробити фото один рік після нанесення чудо засобу SOFT99 Nanohard Plastic Coat Regenerator. Засобом задоволений, в принципі він ще тримається, добавились трошки царапини в режимі нормальної експлуатації, все ж таки кросовер, де не де заїзджав у багнюку. Загалом можу сказати, що десь 50-60% ще залишилось на пластику. Періодично буду викладати стан пластику на фото. Підписуйтесь на авто, щоб не пропустити, та разом подивимось як же він буде виглядати після двох років. Думаю, що на той час нанесу ще один шар цього засобу.
