Сьогодні на приборці з'явилися такі гарні цифри - 310000 км. Думаю, що для сучасного автопрому не кожному автомобілю ця цифра досяжна. Станом на сьогодні, двигун працює ідеально, розхід оливи десь тримається в межах 100-120 мл на 1000 км. Розхід газу по місту 24 літри, по трасі 15 літрів. Із проблем які є це тільки маленьке підтікання з роздатки, не розумію як це вилікувати, навіть після заміни сальників все одне тече, чи майстри криворукі або якість запчастин не дуже. Може якось дозрію та закажу зі штатів чудо рідину AT-205 Re-Seal яка зможе зупинити підтікання. Бажання знімати її та міняти сальники не маю, бо і фінансово це недешево, і часу багато займає, а на чомусь їздити потрібно. Заливаю оливу Valvoline 5w-30 Restore & Protect, з тих пір як вона з'явилася на європейському ринку. АКПП працює майже ідеально, олива в коробці AMSOIL Multi Vehicle ATF, нарікань нема. В цілому стан автомобіля технічний 8/10, візуальний 7/10 є де не де косметичні моменти по кузову.
