З часом лампочки в габаритах пережили своє, і настав час нарешті запихнути туди LED. Пошуршавши по Аліекспресу знайшов доволі не поганий варіант W5W лампочки з маленькою лінзою, там дуже багато кольорів від білого кольору до зеленого. Відгуки по ним не погані, ціна в принципі теж. Залишу тут як ці маленькі прожектори світять. Результатом задоволений, але як на мене замість денного ходового не піде, потрібно щось потужніше туди ліпити. Досі не можу зрозуміти чого вони туди не запхали ДХО з салону, потрібно весь час палити свої лінзи, а там вже прайс зовсім інший. Фотовідгук:




