BMW 5 series (F10) (з бази в князі))

Стук в передній підвісці

Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Україна

Цікавий досвід)

же пару років я помітив стук в передній підвісці, який є не завжди, а на маленьких нерівностях, з гострими краями, бруківці.

якось я поміняв всі сайленти спереду, та нічого не змінилось) ну я більше нічого не робив.

І ось я почав помічати, що тормоза при легкому натисканні почали бити. Якщо натиснути сильніше, то вібрація зникала (тобто диски рівні).

В мене пробіг 180 тис, підвіску ще з заводу ніхто не чипав, крім маленьких ТО. (Міняв втулки стабу, стійки стабу та передні сайленти)

І ось дійшла черга планова до наконечників.


Спочатку мені зробили діагностику, та шарові на наконечниках не виявились дефектними)

Разом з тим, вони вже не крутились та на останньому регулюванні розвалу, їх вже гріли паяльником газовим та крутили якими то інквізиторськими проспособами))).

Отже, я тимчасово знов змирився із стуком, але треба було щось зробити з тормозами.


Враховуючи те, що їжджу я повільно, тормозів мені хватає надовго. Нові лиски та колодки я ставив у 2023 році, та більше нічого з тормозами не робив.


вирішив змастити направляючі супортів.

є спеціальна оригінальне мастило для цього





 Коштує копійки, то я взяв спробувати. Все ж такі три зими вже пройшло.


І так виявилося, що у мого майстра були тяги та наконечники з пильниками (Лемф + moog) то вже вирішили оперативно все замінити.







Ну вобщем зібрали, прокатився, і що б ви подумали))) стук зник, вібрація тормозів зникла.


тачка відрубила всі асистенти та сказала щоб я не «клацав дзьобом» та дивився на дорогу. 
бо була помилка по датчику кута повороту.


зранку заїхав на розвал, поправили сходження спереду і все запрацювало як раніше. Ну тільки тепер без стуку та без вібрації. Доречі, помилки треба було скидувати 2 рази, Бо я перший раз це зробив одразу після розвалу, а треба було проїхатися, бо як тільки я увімкнув запалення, одразу помилка було по активному круїзу (хибний сигнал датчику кута). Коли проїхав трошки вона зникла, але все одно в ІСТА вона висіла (а мене це бісить) треба щоб дерево було зелене))))

Отже, після розвалу треба прокататися, покрутити кермом, а потім скинути помилки, якщо вони були.


Висновки:

Наконечники та/або тяги можуть стукати, але це важко виявити, я їжджу обережно, але за 180 тис пробігу (моїх 80) шарові на них вже легко крутились від руки. А на нових руками не провернешь (ну або дуже з великим зусиллям).


Всім гарних доріг та не ламатися!



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 182000 км.
Опубліковано: 25 червня 11:57
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Неочевидне рішення, звісно)
25 червня 19:14
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
oleh_o
Неочевидне рішення, звісно)
oleh_o, ну толком ніхто не міг сказати що стукало)))
25 червня 19:27
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
LDenn
oleh_o, ну толком ніхто не міг сказати що стукало)))
LDenn, Розумію, таке діагностувати, блін)
Добре, що вдалося пофіксити
1
25 червня 20:11
Я їжджу на BMW 3 series (F30)
LDenn
oleh_o, ну толком ніхто не міг сказати що стукало)))
LDenn, привіт, я так не давно рейку відреставрував, а звук залишився , а не було відчуття що десь ніби за приборкою стук? Бо тут ніби і рейка і ніби шось інше
25 червня 22:10
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
andriyyavor
LDenn, привіт, я так не давно рейку відреставрував, а звук залишився , а не було відчуття що десь ніби за приборкою стук? Бо тут ніби і рейка і ніби шось інше
andriyyavor, якщо за приборкою, може бути карданчик рульовий.
В мене читко звук був знизу, коли заїжджаєш на ліжачого поліцая, то дуже потужний стук був))).
25 червня 22:14