Audi S5 (2G) (Червона)

Перший виїзд

Я їжджу на Audi S5 (2G), Audi A5 (1G)
Ірпінь, Україна

Завдяки зусиллям співробітників кузовного сервісу все було зібрано. Я просив їх встигнути до 19 травня, і вони встигли.

Перша фотографія


Відтер позначки аукціону на склі.

Буквально в сусідній будівлі є мийка. Треба змити з машини пил кузовного цеху.



І поставив в напів-тінь висихати, бо з собою не було рушників, щоб нормально висушити.



Далі потрібно було замінити праву тягу керма. Хлопці в кузовному сервісі звичайно що вправні, та не було потрібного інструменту, щоб невандально зняти пильник тяги. Пощастило потрапити в той самий день до RD Auto, де дуже швидко замінили тягу керма.


Її перша СТО в Україні! 😍


На сход-развал також потрапив в той самий день, в Aristocar. Було цікаво, чи потрапить у допуски задня вісь, бо там поки невідомо, чи ще якісь важелі потребують заміни.


Заднє праве колесо стало як треба. Розвал не ідеальний, але в межах допустимих значень.


Поїхав. Їде рівно, тільки підшипник якогось колеса гудить так, що здається, що ми зараз злітаємо. Ну, і відома необхідність заміни жорсткої гальмівної трубки правого переднього колеса. Воно гальмує коли треба, але трубка висить на соплях, неприродним чином загнута.

Не було в той день часу у RD Auto щоб міняти цю трубку, бо то досить багато роботи.


Таким чином, машина в цілому виїхала, першочерговий сервіс і перевірку розвалу пройшла, я заспокоївся і через пару днів сів у потяг.


В поїздах завжди смачний чай.


А потягом я їхав на перший у своєму житті концерт Metallica!




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Перший виїзд
Опубліковано: сьогодні о 01:43
Подія: 16 травня 12:40
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.