Завдяки зусиллям співробітників кузовного сервісу все було зібрано. Я просив їх встигнути до 19 травня, і вони встигли.
Відтер позначки аукціону на склі.
Буквально в сусідній будівлі є мийка. Треба змити з машини пил кузовного цеху.
І поставив в напів-тінь висихати, бо з собою не було рушників, щоб нормально висушити.
Далі потрібно було замінити праву тягу керма. Хлопці в кузовному сервісі звичайно що вправні, та не було потрібного інструменту, щоб невандально зняти пильник тяги. Пощастило потрапити в той самий день до RD Auto, де дуже швидко замінили тягу керма.
На сход-развал також потрапив в той самий день, в Aristocar. Було цікаво, чи потрапить у допуски задня вісь, бо там поки невідомо, чи ще якісь важелі потребують заміни.

Поїхав. Їде рівно, тільки підшипник якогось колеса гудить так, що здається, що ми зараз злітаємо. Ну, і відома необхідність заміни жорсткої гальмівної трубки правого переднього колеса. Воно гальмує коли треба, але трубка висить на соплях, неприродним чином загнута.
Не було в той день часу у RD Auto щоб міняти цю трубку, бо то досить багато роботи.
Таким чином, машина в цілому виїхала, першочерговий сервіс і перевірку розвалу пройшла, я заспокоївся і через пару днів сів у потяг.
А потягом я їхав на перший у своєму житті концерт Metallica!