Volkswagen Passat Variant (B7) (Пацятко)

ТО перед дорогою, підготовка до подорожі, частина 2

Вітаннячка!

Ну шо, до виїзду 2 дні, а я ше не готовий.

Взагалі цікаво, хто небуть буває готовий перед тріпом на 100% а ше відпочивший?

Бо ті нерви, збори, чи чого не забув, чи все приготував. А ше та "всрата" робота, як будній день,  то в міру спокійно, а як треба швидше піти, та ще у п'ятницю- так вічно завал, аврал, всі всираються.

Ок, не будем про поточне, будем про приємне. Адже підготовка до подорожі це теж класно.


Такий план


Це план на Доїзд. 

Пру до Сан-Педро-дель-Пінатар,  Іспанія. 

Нас четверо, як я раніше згадував.

І доїзд до місця відпочинку для нас завжди дуже важливий, адже це чудові пригоди,  враження і нові місця.

Їдучи куди небудь, я стараюся їхати різними дорогами, при чому часто туди й назад я їжджу зовсім не так як більшість людей. По дорозі ще щось дивимось чи відвідуємо музеї чи цікаві місця. 

Підготувавши багажник і намет я взявся за машину. 

Спершу це обслуговування.  Масло я міняв 6500 км тому назад, перед поїздкою у Голандію.  Тому перед Іспанією заміна масла маст хев. І фільтрів.

Цього разу промивки не використовував (мив двічі під ряд раніше), Ceratek від LM теж не лив, бо всі заміни масла раніше я його додавав. Тобто тепер банальна заміна масла (злив/залив) та фільтрів.

Набір для ТО стандартний для мого пацятка.


Гіпоалергенний фільтр салону.


Фільтр салону Топ! Фільтрує не тільки пилок, але й алергени. Важливо, старший син в мене алергик, хоча й не скаржився на якість повітря в салоні раніше, але я вирішив взяти такий фільтр. Гірше не буде. 








Артикули фільтрів:

Mann HU7008z фільтр масла

Mann C35154/1 фільтр повітря 

Mann PU8008/1 фільтр палива

MANN FP2939 фільтр салону (також пре фільтр на вході з Китаю)

Масло ТопТек.

Замінив все без проблем.

Далі, обслуга кондиціонера,  адже після покупки авто я міняв конденсор, було цікаво чи все щільне. Так щільне. Відкачали газ, закачали , все ок, додали трохи масла.



Показники тиску в нормі



Видрук з машини. Видно взимку я трохи жав маху і запустив за багато газу. Зараз чітко з рекомендацією виробника.


Далі, мийка/чистка.

Почав з салону. Порохотяг, фібри, поліролька. Мийка всіх вікон з середини.

Як результат- руки болять, спина теж, я довольний.









Вмі пластики і в багажнику теж, все пройшов. Ефект є.



Юзаю цю хфірму.

Справжня класика делікатнішого догляду! Цей дресінг дає крутий матовий або злегка сатиновий фініш і пахне мигдалем (чи то марципаном), що окремий кайф при роботі в салоні. Natural Look має у складі УФ-абсорбери, які дійсно захищають пластик і екошкіру від вигоряння, пересихання та тріщин. Як повернусь з Іспанії де пилюка і спека, все по новій буде чиститись щіточкою і поліруватися знову.

Далі мийка. 

Все по канонах - 2 відра, постійне оновлення води у відрі для полоскання,  2 рукавиці для миття (одна вище нижньої лінії вікон, інша нижче лінії), великий рушник з фібри для сушки кузова, окрема рукавичка для коліс, окрема фібра для важкоступних місць.

Мию все ззовні, тоді внутрішні стійки, пройми дверей, петлі, кромки дверей, капоту, дверки багажника. Диски, шини.

Потім сушка того всього.


Вроді чисто












Машина виглядає свіжо, хоч і стара вже.







Шампунь - ТОП!

CarPro Reset.

Абсолютна база пасат після нього так горить. Чистий склад без непотребу: На відміну від звичайних мас-маркет шампунів, Reset не містить жодних силіконів, глянцевих підсилювачів чи дешевих восків. Він просто бездоганно і глибоко вимиває бруд.

Якщо на кузові є кварц, кераміка чи хороший віск, цей шампунь повністю очищує їхні пори від дорожньої плівки та кальцієвих відкладень. Він буквально "перезавантажує" (Reset) гідрофобні властивості — краплі знову злітатимуть як божевільні.

​Шалена концентрація: Він дуже економний (стандартне розведення близько 1:500), дає густу, слизьку піну, яка мінімізує ризик подряпати лак рукавичкою чи губкою під час другої фази.

Далі - операція ХРОМ.

Хромовані елементи дуже круто дивлятбмя на червоному кузові, але догляд за ним, коли хрому багато (в мене хай-лайн та ще й хром пакет), тому хрому дійсно багато. Але водний камінь, окисли, дорожній бруд і комахи. 

Фібра в руки, паста до хрому і "наярюєм до блиску".


Тут видно різницю було/стало.



Окантовка довкола вікон, хром по низу, хром рейлінги....





Дзеркало



Тут теж є різниця до і після


Нацюцюнники теж натер











Фух, руки відпали, довелось підняти і причіпити назад. В кінці маємо таке:









Крім того, в дорогу беру з собою присадку це комплексна модифікуюча присадка для постійного використання.

Адже на круг вийде десь 7000км, то якраз використаю банку, дозування становить 25 мл присадки на 10 літрів дизельного палива (тобто літрової банки вистачає на 400 літрів палива).



Покращує змащення - Сучасний дизель (особливо європейський Euro-5/Euro-6) часто має низький вміст сірки, через що паливо стає "сухим". Ця жижа змащує ПНВТ (ТНВД) та форсунки, захищаючи їх від зносу.

​Підвищує цетанове число - Двигун працює м'якше, тихіше, зменшується жорсткий "тракторний" детонаційний стукіт, полегшується холодний пуск.

​М'яке очищення - Вона не змиває бруд великими шматками (що могло б забити форсунки), а делікатно підтримує чистоту розпилювачів та камери згоряння, захищаючи від нових відкладень.

​Захист від корозії - Особливо актуально, якщо в паливі є мінімальний конденсат.

Ось така вона підготовка.

Звісно, довга дорога, пилюка (в Іспанії є план заїхати у пустелю), все буде знову брудне і в пилюці, але там сполосну, а по приїхду до дому знову влаштую міні детейлінг.

Тепер залишилось поставити намет, зібрати валізи і гоу!




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#мийка , #Подорож , #Заміна рідин
Опубліковано: сьогодні о 00:41
8 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Гарної дороги 💪 чекаю десь тут поряд 🙃
1
сьогодні о 11:14
vollex13
Гарної дороги 💪 чекаю десь тут поряд 🙃
vollex13, буду вертатись , то від Тарагони йду на північ, далі на С-14 і на Андору.
Не знаю чи зустрінемось, хоч і хотілось би. Тобі трохи далеко.
1
сьогодні о 12:51
vollex13
Crayfish, ну якщо андора буде на вихідні може приїду погуляти там
vollex13, нажаль ні, я буду в Андорі в середу 15.07, так щоб у п'ятницю бути вдома і перед робочим понеділком трохи відпочити.
1
сьогодні о 14:40
Я їжджу на Volkswagen Sharan Mk2
Гарного відпочинку! Щасливої дороги!
1
сьогодні о 08:01
Бачу, так ніхто й не помітив опечатку на малюнку про подорожі?!
😂
сьогодні о 07:43