Opel Vectra C (гтска ))

Охолодження бардачка, думки в слух

Я їжджу на Opel Vectra C
Київ, Україна

 Захотілось мені зробити охолодження бардачка, щоб завжди був прохолодний нонстоп, знайшов патрубок з заслонкою, але ціна якась ну не дуже... 2400 грн. за шланг і 2 куска пластику ...

 


🥲


Оскільки я займаюсь 3д друком і часто хочеться щось помалювати, є ідея зробити таку заслонку і патрубок своїми силами за допомогою 3д принтеру, але поки що замало інформації стосовно цієї деталюшки.






 Якщо хтось володіє інформацією куди саме воно втикається в корпус пічки, має схеми, фото, або може має таку на руках та може заміряти, або позичити для реверс інженірінгу буде дуже класно. 


 Розумію що собівартість такої штучки вийде в районі 500 грн. І ця штучка схоже доволі рідкісна у нас, то ж буде можливість робити їх під замовлення.




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#3D-моделювання , #Моделювання , #3д друк
Опубліковано: вчора о 21:51
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
у мене така стоїть з заводу до в бардачку. вектра 1.9 на 150 сил. Думаю на любій розборці їх валом валяється
1
сьогодні о 15:13
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
sahalutsiuk
у мене така стоїть з заводу до в бардачку. вектра 1.9 на 150 сил. Думаю на любій розборці їх валом валяється
sahalutsiuk, а нема часом фото куди він підключається до корпусу кондиціонеру ? Чи можна взагалі його встановити без додаткових запчастин ?
сьогодні о 15:18
Треба робити якщо хочется. З власного досвіду, на вектрі був такий охолоджувач, також на прадіках прям холодильник в підлокітнику. Але ніколи тим не користувався.
вчора о 21:57
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
exodist
Треба робити якщо хочется. З власного досвіду, на вектрі був такий охолоджувач, також на прадіках прям холодильник в підлокітнику. Але ніколи тим не користувався.
exodist, ну це частково "аби було", а чи буду користуватись чи ні то вже не важливо.
Думаю коли в мене з'явиться 3д сканер мене буде неможливо зупинити 😅 хочеться і дифузор поцікавіше і губу і ще купу всього
1
вчора о 22:04