Якось зовсім забув зробити пост про нові диски та гуму, пора виправляти
..буде багато фото..
Були куплені вживані диски r18 et37 7.5j разом з гумою, але в стані "муха не сиділа" 😅
Нова пошта влупила 1800 грн за доставку )
Гума Good Year Eagle F1 Asymmetric 6 215/50 r18
Рік виробництва 2023й , залишок протектора 7мм.
Колеса були перевзуті і відбалансовані продавцем, за що йому дуже вдячний.
Знявши старі колеса, гарно все повимивав під арками, повичищав привалочні поверхні.
І так, 314-ті суппорта я досі нові не поставив, лентяй.
А ось нові r18 у зрівнянні з старими r17
На авто вони виглядають ще краще, фото не передає, але в живу вони дуже об'ємні, кайф.
Оскільки ще залишився час і був доступ до розетки , вирішив на пробу виправити дуже сильно задряпані дверні ручки і під ними.
Фото до поліровки... жах...
А ось результат після, робив ексцентриковою поліровалкою з 150 кругом, було дуже не зручно, маленькою роторною був би результат краще, і працювати було б значно легше, але що маємо то маємо.
Зняв саму ручку, комі цікаво то на торці дверей є гвинтик , підтягуєму ручку на себе , повертаємо гвинтик на пів оберту ( повністю не відкручуємо !! ) і просто витягуєму саму ручку.
Як буде вільний час , то займусь виправленням усіх сколів , та повною поліровкою.
Також оскільки з дисками було тільки 3 ковпачка на ЦО , то я вирішив змоделювати свій, зі своїм логотипом )
Ось що вийшло...
Надрукував тестовий, пшикнув фарбою яка була для наглядності, виглядає прикольно, здалеку і не зрозумієш що зі значком щось не так 😅 ( Робив цей логотип задовго до покупки машини )
Ну а далі виправивши деякі моменти , і трохи оптимізувавши модель, закинув у друк увесь комплект, заодно і на зимові колеса такі ж друканув.
Тепер лежать чекають поки я поборю свою лінь і пофарбую їх у колір дисків, логотип буде просто покритий лаком, дуже подобається мені цей пластик (Galaxy Black).
Ну і трохи фото з новими колесами
а от без 314-тих супортів погано. хоча у мене так само чекають 320ті свого часу))