Opel Vectra C (гтска ))

Диски R18

Я їжджу на Opel Vectra C
Київ, Україна


 Якось зовсім забув зробити пост про нові диски та гуму, пора виправляти

..буде багато фото..



 Були куплені вживані диски r18 et37 7.5j разом з гумою, але в стані "муха не сиділа" 😅


 Нова пошта влупила 1800 грн за доставку )



Гума Good Year Eagle F1 Asymmetric 6 215/50 r18

Рік виробництва 2023й , залишок протектора 7мм.



Колеса були перевзуті і відбалансовані продавцем, за що йому дуже вдячний.



Знявши старі колеса, гарно все повимивав під арками, повичищав привалочні поверхні.



І так, 314-ті суппорта я досі нові не поставив, лентяй.


А ось нові r18 у зрівнянні з старими r17



На авто вони виглядають ще краще, фото не передає, але в живу вони дуже об'ємні, кайф.



Оскільки ще залишився час і був доступ до розетки , вирішив на пробу виправити дуже сильно задряпані дверні ручки і під ними.


Фото до поліровки... жах...


Фото до



Фото до


 А ось результат після, робив ексцентриковою поліровалкою з 150 кругом, було дуже не зручно, маленькою роторною був би результат краще, і працювати було б значно легше, але що маємо то маємо.


Фото після


 Зняв саму ручку, комі цікаво то на торці дверей є гвинтик , підтягуєму ручку на себе , повертаємо гвинтик на пів оберту ( повністю не відкручуємо !! ) і просто витягуєму саму ручку.


Фото після


Як буде вільний час , то займусь виправленням усіх сколів , та повною поліровкою.

 

 Також оскільки з дисками було тільки 3 ковпачка на ЦО , то я вирішив змоделювати свій, зі своїм логотипом )


 Ось що вийшло...



 Надрукував тестовий, пшикнув фарбою яка була для наглядності, виглядає прикольно, здалеку і не зрозумієш що зі значком щось не так 😅 ( Робив цей логотип задовго до покупки машини )



Ну а далі виправивши деякі моменти , і трохи оптимізувавши модель, закинув у друк увесь комплект, заодно і на зимові колеса такі ж друканув.

 



 Тепер лежать чекають поки я поборю свою лінь і пофарбую їх у колір дисків, логотип буде просто покритий лаком, дуже подобається мені цей пластик (Galaxy Black).


 Ну і трохи фото з новими колесами 








Схожі компанії

«Шини та Диски»

Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Гума , #Диски , #поліровка
Опубліковано: вчора о 22:50
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mazda 6 (3G)
все гарно. і диски гарні! і гума гарна!
а от без 314-тих супортів погано. хоча у мене так само чекають 320ті свого часу))
1
вчора о 23:41