Збиравшись їхати додому, показало що не працює задній габарит, поліз дивитися, а там плавиться роз'єм ...
На правому ліхтарі вже була скрутка, і вкручений саморіз.
Зачистив контакти щоб якось доїхати, на наступний день купив усі нові лампочки та ось так "заколхозив" задні ліхтарі.
Усі лампочки P21W, поворотники PY21W.
Заодно і передні поворотники замінив, бо лампочки вже були темні.
Не знаю скільки прослужить, але це явно краще ніж скрутка 😅