Вітаю, підскажіть нормальну діагностику по ходовій в Києві. Вже обїздив купу СТО , не можуть знайти проблему, виляє задом на кочах, вже замінено:
На діагностикі сказали замінити амортизатори і бумеранги, при розборі виявилось що одне що друге в повністю робочому стані. Але все ж таки вирішив замінити, і по відчуттям нічого не змінилося, навіть стало по відчуттям гірше, жорсткіше, 13 тисяч витрачені щоб замінити старі робочі деталі на нові робочі.
Та ж ситуація по кондиціонеру, куди не приїду розводять руками "ну можемо заправити"
Він вмикається, муфта примагнічується, вал кондиціонера крутить, вентилятор радіатора вмикається, помилок ніяких немає, холоду немає.
До цього робили перевірку на утечку, сказали все добре, через тиждень приїхав, перевірили ще раз, сказали все в нормі, витоку немає.
Після заправки він працював на холостих, холодив нормально, але при їзді вимикався через 5 хв, і вмикався тільки на холодну, стоячи на місці на холостих працював постійно і не вимикався.
Зараз він так само вмикається, але тепер холоду немає.
Хочеться знайти нормального майстра який зробить нормальну повноцінну діагностику з замірами по дачикам, клапану і тд.
І так само знайти того хто зробить правильну діагностику ходової, а не буде тикати пальцем в небо, і міняти все підряд.
З ходовою проблема в тому що розвал збивається одразу після виїзду з стенду, авто починає тягнути вправо, і на кочках починає виляти задом, при цьому як мені сказали по кутам сход-розвалу все виставляється "в ідеал".
Оновлено:
Зняв блок реле вентилятора радіатора, попрозвонював мультиметром, поклацав релюшками, нічого не зрозумів, поставив назад і тепер кондиціонер не вимикається сам по собі, 2й день катаюсь по пробкам з увімкненим на максимум кондиціонером і все ок )
1