Opel Vectra C (Vectra)

Перші плюхи

Я їжджу на Opel Vectra C
Київ, Україна

Перше чого не було в Машині це підстаканника, маючи 3д принтер, було вирішенно надрукувати його, знайшовши модель,  пішов друг. і ось результат стало як рідне )


результат



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 17:39
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.