

Після зими, зʼявились неприємні звуки від лівої передньої підвіски. А так як це мінівен, то задоволення добратись до кріплення опори стійки, вартує знімання жабо, трапеції склоочисників, і відʼєднання всього електронного мотлоху що розміщується на жабо. Також замінено кульову опору, пильник рульвої, тягу рульвої, кінцевик рульової, картридж стійки, та підкладку під пружину. Для відкручування рульвої тяги прийшлось створити оттакенний зʼйомник - шматок совковського ключа на 32 з привареною гайкою, а далі бутерброд з головки подовжувача, труби і «якоїсь матері»… але таки відкрутилось. Все що замінив на фото, пост для себе, щоб памʼятати, шо коли міняв.
1