Toyota Previa (II) (Пуля)

Ранок почався не з кави….

слідкує за Вашим
Я їжджу на Toyota Previa (II)
Жовті Води, Україна

Прочухрали колесом бампер


В ранці на парковці зустрів отакого сюрприза, але винуватиця виявилась порядною людиною, лишила номер телефону… Підʼїхав чоловік і питання було вирішено. Але… настрій зіпсовано… Тішу себе тільки тим, що все лишилось цілим тільки подряпини, коротше кажучи бампер заробив собі на відновлення та перекрас.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#бампер , #дтп , #Біда Біда
Опубліковано: 18 грудня 2025р. 14:16
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Радує порядність людей..
23 грудня 2025р. 09:15
Автор Я їжджу на Toyota Previa (II)
Діма.Т
Радує порядність людей..
Діма.Т, та мабуть то інше спрацювало, ранок повен двір людей, машина сусідки з нашого ж будинку, повно свідків…
24 грудня 2025р. 09:19