Volvo XC70 III (Дракар_🇸🇪)

Фарбування супортів

Я їжджу на Volvo XC70 III, Renault Megane II
Луцьк, Україна

Дочекався відпустки і руки дійшли до фарбування супортів. Була ідея зробити в помаранчевий колір, але вибір в епіцентрі невеликий, тому обирав з того що було. Вирішив все-таки блакитний. Додатково купив насадки-щітки по металу на шуруповерт, очисник та й взявся до роботи. Аби трохи полегшити процес на пекельному сонці то звернувся на шиномонтаж що біля будинку, де хлопці вмить піддомкратили авто і познімали колеса.

Ну а далі процес очистки і фарбування. Допомогу мені в цьому надавав маленький син-помічничок Григорович😊

В результаті за 3 години впорались, фарбу нанесли в два шари.



















Малий помічник результатом задоволений 😊



Обмиває супорта😂



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 900 UAH,
Опубліковано: вчора о 14:13
8 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Гарний колір вибрав 💪
вчора о 22:44
Автор Я їжджу на Volvo XC70 III, Renault Megane II
vollex13
Гарний колір вибрав 💪
vollex13, 🤝 a piece of polestar-blue 😂😂
вчора о 23:54
Hryhorii_ХС70
vollex13, 🤝 a piece of polestar-blue 😂😂
Hryhorii_ХС70, 😹😹
сьогодні о 09:06
Я їжджу на Volvo XC60 (1G)
Прикольний малий і гарний помічник, дай Боже йому здоров’ячко і його батьку захиснику нашої держави. 💪🫡
вчора о 18:57
Я їжджу на Volvo XC60 (1G)
А мені дуже сподобалось таке поєднання.💪👌. І впорався ти швидко (мабуть тому що був із помічником), бо мені пів дня пішло.
вчора о 17:58
Автор Я їжджу на Volvo XC70 III, Renault Megane II
AndV
А мені дуже сподобалось таке поєднання.💪👌. І впорався ти швидко (мабуть тому що був із помічником), бо мені пів дня пішло.
AndV, скоріш за все швидше бо не так акуратно як в тебе, ну ще і пекельне сонце прискорювало процес🥵
вчора о 18:43
Я їжджу на Volvo XC60 (1G)
Hryhorii_ХС70
AndV, скоріш за все швидше бо не так акуратно як в тебе, ну ще і пекельне сонце прискорювало процес🥵
Hryhorii_ХС70, у нас вже два тижні однакова пекельна погода 🥵. Кондиціонер в квартирі не може добре справитись. Рано 5:40 сідаю в авто то на дворі вже + 20 ° 🫣
вчора о 18:51