Volvo XC70 III (Дракар_🇸🇪)

Продовжую освіжати інтерʼєр, цього разу ворсові килимки

Я їжджу на Volvo XC70 III, Renault Megane II
Луцьк, Україна
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Привіт. А не скажете де брали такі килимочки? Давно шукаю такі ворсові, але 3D, але і ці виглядають дуже круто
07 червня 23:57
Автор Я їжджу на Volvo XC70 III, Renault Megane II
Dazhbog
Привіт. А не скажете де брали такі килимочки? Давно шукаю такі ворсові, але 3D, але і ці виглядають дуже круто
Dazhbog, вітаю. Замовляв в Луцьку, назва магазину-виробництва EVA-PRIDE
1
08 червня 06:52