Двигун змз 511 продано!
Змінюю план на 360⁰.
Тепер газ 21 буде посаджено на платформу омеги.
Що я отримую.
- Незалажна підвіска, яка є бульш сучасною та керованішою.
- Гур.
- Дискові гальма зад та перед , з системою єсп.
- Двигун v6 170коняк.
- Мкпп на 5 передач.
- Роздільний клімат контроль.
- Може є ще щось але поки що і цього досить 😆😄


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 22:12
-Круїз контроль
-Скло підйомники з авто режимом, з можливістю закривання при постановці на цз (якщо комплектація нормальна то всі 4 вікна)
-Бортовий комп'ютер з контролем всіх ламп, рівнів всіх рідин (але якщо салон в ориг. стилі Г21 то мабуть дисплей не дуже впишеться).
-Задня електрична шторка (знову ж якщо комплектація в омеги потрібна).
А ще було б по красоті реалізувати авто коректор від омеги з фарами волги🤭. Ну і ще можна електричні задні аморти🤗
ІМХО правильне рішення.
Був гарний клієнт якому терміново був потрібен змз 511?