ГАЗ 21 (Примара. )

Зміна концепціїї. Донор для волги.

Я їжджу на Audi Q7 (1G), Great Wall Safe, ГАЗ 21
Миронівка, Україна

Двигун змз 511 продано!

Змінюю план на 360⁰.

Тепер газ 21 буде посаджено на платформу омеги.

Що я отримую.

  • Незалажна підвіска, яка є бульш сучасною та керованішою.
  • Гур.
  • Дискові гальма зад та перед , з системою єсп.
  • Двигун v6 170коняк.
  • Мкпп на 5 передач.
  • Роздільний клімат контроль.
  • Може є ще щось але поки що і цього досить 😆😄





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 22:12
13 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Vivaro (1G)
На тему " Може є ще щось"
-Круїз контроль
-Скло підйомники з авто режимом, з можливістю закривання при постановці на цз (якщо комплектація нормальна то всі 4 вікна)
-Бортовий комп'ютер з контролем всіх ламп, рівнів всіх рідин (але якщо салон в ориг. стилі Г21 то мабуть дисплей не дуже впишеться).
-Задня електрична шторка (знову ж якщо комплектація в омеги потрібна).
А ще було б по красоті реалізувати авто коректор від омеги з фарами волги🤭. Ну і ще можна електричні задні аморти🤗
1
сьогодні о 10:45
Я їжджу на Opel Vivaro (1G)
Hooligan4444
AA-Tech, ого, буду вивчати її можливості.Але точно знаю що позаду весла, але мені це норм, в мене всеодно купе 😄. Шторки теж немає.
Hooligan4444, якщо, що звертайся з питаннями. Своего часу володів омегою б, розбирався в тонкощах🤭. Особливо виїла мізки вакуумна система перемикання режимів клімату. Про v6 є що розповісти
1
сьогодні о 12:59
Як на мене то попередня концепція по мотору була цікавіша, хоча і не така практична. В цьому і була фішка. А тепер це буде просто Омега, що зовні нагадує Волгу....
сьогодні о 07:27
Якщо на 360°, то ЗМЗ має повернутися. А якщо по сабжу, то без V8 (будь-якого) проєкт втрачає 80% привабливості. І нафіга їй IRS та кліма?
1
1
сьогодні о 01:19
Автор Я їжджу на Audi Q7 (1G), Great Wall Safe, ГАЗ 21
Кowаlsкі
Якщо на 360°, то ЗМЗ має повернутися. А якщо по сабжу, то без V8 (будь-якого) проєкт втрачає 80% привабливості. І нафіга їй IRS та кліма?
Кowаlsкі, Вже три роки її роблю, щось не дуже зайшов змз, звик я вже до комфорту, тож обрав такий шлях.
сьогодні о 08:46
Автор Я їжджу на Audi Q7 (1G), Great Wall Safe, ГАЗ 21
ROst.ADventure
Кowаlsкі, думаю, краще зробити, ніж ідеально ))
ROst.ADventure, буду робити щоб все було ідеально.
сьогодні о 14:05
Головне вчасно! ))
ІМХО правильне рішення.
1
сьогодні о 00:37
О це так поворот?
Був гарний клієнт якому терміново був потрібен змз 511?
1
вчора о 22:50