Opel Omega B (DARKSIDE)

Датчик (плата) рівня палива ...

Я їжджу на Opel Omega B, Opel Vectra A, ВАЗ / LADA 21081
Вінниця, Україна

Вже довгий час дружина ганяє на Omega, я в свою чергу на совЄтском качЄстві, але це не суть...

Так як газ тимчасово ( десь з пів року) не заправляю а леше ще бенз, дружина постійно жалувалася що датчик палива показує по різному. Дана ситуація мені знайома так як  дана проблема була на Vectra, тоді заміною плаи все вирішелося, так як на платі за роки нанесення рівня старається. Найшов замовив... Прийшла посилка..


Мега рак😁


Відкрив а там...


...


Плата...

P.S. якщо кого цікаве де його шукати....



Осталось знайти бензонасос не менше 3.5bar і можна перебрати🫣🫣🫣



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 510 UAH,
Опубліковано: 23 червня 22:11
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.