Jeep Grand Cherokee (WK2) ( 💥 РИЖ 💥)

Підключення реєстратора

Мав час та натхнення. Кабель з прикурювача як тимчасовий костиль своє відпрацював. 

Вирішив запитатись від роз'єму під правою кришкою в торпедо. Там є +12 який зникає після вимкнення ACC. Масу кинув на болт що був поруч.

Сам блочок 12-5в розмістив в плафоні там якраз є штатне місце під щось, яке якраз пустувало.

Плафон тримається на чотирьох кліпсах, тож просто тягнеш вниз до щолчка.


А от місця для дротів там не багато тож треба прокласти їх у щілини бо не встане назад. Скомпонував все модельно відповідно пустотам і замотав  тряпчаною ізолентою. Фото кінцевого результату не зробив бо довго перебирав варіанти прокладки дротів і в один момент воно защолкнулось без щілин і я вже не став знімати. Заодно замінив лампочки підсвідки на світлодіодні.

Сам реєстратор який залишився з Опеля поставив отак, бо перед дзеркалом він би заважав камері дістроніка. Обзору не заважає, знімає навіть знаки і світлофор що висять над над капотом, якщо встати першим на світлофорі.


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 150 UAH,
Опубліковано: вчора о 18:25
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.