Renault Duster (3G) (Дирчик)

Заміна Магнітоли

Я їжджу на Renault Duster (3G)
Київ, Україна

Можливо хтось бачив, робив, знає як зняти оригінальне ГУ щоб нічого не зламати, бо щось особливо інформації не знайшов(
Хочеться таку, https://splaudio.com.ua/ua/catalog/shtatnye-magnitoly/universalnaya-shtatnaya-magnitola-teyes-cc3l-432-gb-9/+ саб ) ну або на 13"))

Хочеться поставити андроїд! Бо рідна впринципі працює, але не подобається.



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 13:24
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
cc3l по звуку гівняна, проц теж сумний станом на цей рік. Є набагато кращі варіанти на процесорі 7865 і трошки дешевше ніж в оголошенні
вчора о 17:09
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Не раджу таку, бо по залізу вона застара (UIS8581 8*A55).
Дивіться щось новіше або ознайомтесь з https://driver.top/user/8465
3
вчора о 14:20