Renault Duster (3G) (Дирчик)

Заниження ChatGPT

Я їжджу на Renault Duster (3G)
Київ, Україна

Іноді зявляються такі думки))



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 червня 16:02
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Аналогічно! 😁 😎
вчора о 20:00
Я їжджу на Peugeot 407
Це буде вже не паркетник, а якийсь дивний універсал 🤣
вчора о 14:34
На любителя…
Та й навіщо)
вчора о 10:03
Автор Я їжджу на Renault Duster (3G)
Kyivfan
На любителя…Та й навіщо)
Kyivfan, Звісно ж на любителя)) Але ось так не повезло Дирчику)) Я якраз такий любитель)) За рік володіння жодного разу не знадобився його кліренс)) А як видно з мого попереднього авто мені таке подобається! Але так, сенсу в цьому немає, особливо з дастером) Але б я однаково хотів би це спробувати колись))
вчора о 13:00