Renault Duster (3G) (Дирчик)

Трохи нових фото з старого місця))

Я їжджу на Renault Duster (3G)
Київ, Україна

Загалом не багано новин) Тонування вікон плівкою 15% ,доречі можна і темнішу), тонування стопів)) Дирчик їздить, поки"тьху,тьху ,тьху" 👌ніяких проблем нестворюєінемає))





Жовті туманки вже на місці) Встановив давно вже) Просто фото от тільки зробив))















Наклеїв на заднє бокове скло трохи 6-кутників) Як на мене, так цікавіше)



Трохи наліпок лишнім не буде 😎😂😁





Іноді буває байдуже, все одно , ну чи ...





Ще додатково зробив тонування бокових вікон





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 24500 км.
Опубліковано: 22 червня 10:57
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Вигляд - вагонь!
ПС. але ще б інфу чим тонували і які вікна ;)
1
22 червня 12:47
Автор Я їжджу на Renault Duster (3G)
Valdemar
Вигляд - вагонь!ПС. але ще б інфу чим тонували і які вікна ;)
Valdemar, Затонували правий та лівий бооти авто)) вікна передні водія і пасажира, і задні вікна поверх заводського тонування . Скло ляди не тонував , лишив просто в заводському тонуванні, За плвіку не скажу виробника не знаю, а пропускну здатність плівки не питав, просто глянув як затемнює тай все) але може уточню у майстра тоді напишу)
1
22 червня 15:58