Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
Загалом не багано новин) Тонування вікон плівкою 15% ,доречі можна і темнішу), тонування стопів)) Дирчик їздить, поки"тьху,тьху ,тьху" 👌ніяких проблем нестворюєінемає))
Valdemar, Затонували правий та лівий бооти авто)) вікна передні водія і пасажира, і задні вікна поверх заводського тонування . Скло ляди не тонував , лишив просто в заводському тонуванні, За плвіку не скажу виробника не знаю, а пропускну здатність плівки не питав, просто глянув як затемнює тай все) але може уточню у майстра тоді напишу)
Yarko, до речі. щось мені здалося, що "заводське тонування" то фарбоване злегка скло. до того ж, імхо, досить безтолкове влітку. тому теж бік ззаду дотонував поверх заводського https://driver.top/exp/713093/ , бік спереду - атермалкою. а ззадню ляду - поставив сітку https://driver.top/exp/598138/ .
ПС. але ще б інфу чим тонували і які вікна ;)