Chevrolet Nubira (BRC)

Кандьор сказав:"пшик...!"

Я їжджу на Chevrolet Nubira
Кривий Ріг, Україна

Значить при купівлі авто у вже далекому 2020му,це була єдина із осмотрених машин із працюючим кондєєм і правильно працюючою системою подушок безпеки(7раз мигає пузатий чувак а потім тухне)

Це і було поштовхом до купівлі,бо навряд-чи биту,закручену об стовб,скльопану із кількох відновлювали б до такого стану,бо воно того не варте,не того класу авто.

Отже,кандєй працював,питань до нього не було якщо їздиш по місту.

А от на трасі почав відмічати що за годину їзди ти вже не відчуваєш ефекту.Наче і дує холодним але в закритій машині нема прохолоди.Так і доїздив перший рік.

Наступного літнього сезону 2021 вирішив спочатку дозаправити.Заїхав на дозаправку,кажуть не тримає система тиск.Треба ремонт.

Благо в Запоріжжі є шикарна контора по автокондиціонерам - ТТК. Вони ставлять на ЗАЗи і Шевроле кондиціонери а також ремонтують.Заїхав до них,приговорили клапан регулювання температури.Замінили.

Всеодно є витік.Але де?Скоріше за все в компрессорі.Сказали треба його перебирати...

На той час бюджету на це вже не було.Залишив як є.

Далі війна...переїзд...нова робота...авто практично не їздило...та і зараз +/- 750км на місяць всього лише...коротше було "не на часі"

Але тим не менше,за місяць відпустка,на вулиці жара,а заїду думаю на заправку кондиціонерів хай подивляться в чому проблема.



Заправили...650гр.,тиша...,завожу авто,вмикаю кондєй,муфта клац,обороти просіли,пішов холодок...урааа думаю...і тут ПШШШШШ!!!!!!



А хлопець каже:"ну всьо,проблему знайдено!"

Лопнула трубка від компресора на радіатор...

Подивився шопочьом - 1900грн.з доставкою

Будем міняти,але трохи згодом,бо на середу встановлення рульового накінечника,сайлентів продольних ричагів,датчику розпредвалів і задніх колодок.

А шо по кондьору,далі буде видно...

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 300 UAH,
Опубліковано: 22 червня 18:52
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на ГАЗ 3110
Крута контора))) азот... Ні нечув)))
23 червня 10:38
Автор Я їжджу на Chevrolet Nubira
Sergio
Крута контора))) азот... Ні нечув)))
Sergio, та яка контора,просто пацики сидять із апаратом для заправки та балонами з газом
23 червня 10:53
Я їжджу на Chevrolet Lacetti SW
Витоки шукають не фреоном, бо перед заправкою нормальні люди вакуумують систему - це за замовчуванням, так просто повинно бути.
Дивно, що та контора, цього не знала. Хоча....все вони знали ))).
Звісно, що хлопець скаже "проблему знайдено", бо за 650 г фреону вже злупив грошей.

І не спішіть заправляти одразу після заміни трубки. Краще превентивно замініть всі ущільнення.
23 червня 05:53
Автор Я їжджу на Chevrolet Nubira
el.Shurup
Витоки шукають не фреоном, бо перед заправкою нормальні люди вакуумують систему - це за замовчуванням, так просто повинно бути.Дивно, що та контора, цього не знала. Хоча....все вони знали ))).Звісно, що хлопець скаже "проблему знайдено", бо за 650 г фреону вже злупив грошей.І не спішіть заправляти одразу після заміни трубки. Краще превентивно замініть всі ущільнення.
el.Shurup, там за все 300грн.заплочено.
Спочатку я описав всю свою ситуацію.
За ціну було озвучено,300грн. діагностка/услуга заправки,далі 200грн/100гр.фреону і якщо в процесі виявиться що система не герметична то він відкачає все назад.
По великому рахунку я спеціально поїхав саме заправляти щоб побачити "шо до чого"
бо дуже давно питання кондиціонера було відкладене.
А робити все "по книжці" то не наші методи...8)
Доречі відкачати назад він встиг тільки 380гр.
23 червня 08:48