Приїхала з Італії у 20му році і мною придбана.
З заводу встановлено ГБО BRC, розхід:
від 8,5 по трасі до 11,5 в місті
4airbag/4есп/електродзеркала з підігрівом
|
Ремонт під відпустку
24 червня 15:16
8
1
|
Ремонт та обслуговування > візит на сервіс | 8 1 | |
|
Кандьор сказав:"пшик...!"
22 червня 18:22
15
5
|
Неприємності > поломка | 15 5 | |
|
НЕ заміна ДПРВ
19 червня 19:20
13
1
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 13 1 | |
|
Заміна MAP-сенсору
19 червня 08:33
16
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 16 0 |