Після заміни помпи та антифризу з'явились незначні підтікання з деяких патрубків попідтягував частково зникли... верхній патрубок з радіатора все одно підкапував. Проїздивши пару місяців з мокрим патрубком рішив купити новий хомут і обтягнути. Обтягнув сів і поїхав у справах після 20 км глушу машину відходжу на 10 метрів від авто і чую звук наче десь корова сцить, на жаль то не корова була. Витекло 3-4 літри рідини, швидко змістив хомут нижче по патрубку злегка затиснувши, щоб знову не зламати, купив, долив дистильованої води і поїхав до гаража. Результат на фото, два зламаних місця на пластикових деталях патрубка. Зняття "швидкознімного з'єднання" в кавичках, бо з ним я напевно більше години мундохався, прикипів, поки пластину не витяг силою не йшов. Пошук самих з'єднувачів не дав результату, трійник можна знайти, а швидкоз'єм знайти не вийшло. Звернувшись до Роми поцікавившись про ціну вживаного (3000грн) і нового (5900грн). Вибір впав на новий з алегро. Патрубок прийшов на диво швидко дякую Ромі, за тиждень він був вже в мене. На патрубках вибито fiat, alfa romeo... патрубки м'які, оригінал. Встановивши все на місце вирішив все ж таки дістати залишки зламаного патрубка через зливну пробку дістати вийшло частину пластика і якесь кільце з герметику, хоча на герметик нічого не садив. Трішки поспішив я з встановленням патрубка було спочатку мусор дістати... заспокоївши себе тим, що герметик не засмоктало до двигуна то пластик точно буде лежати там з низу тим паче там якийсь відлив на радіаторі нижче зливної пробки там воно все і лежить. Дістану коли радіатор буду чистити. Перевірив заодно кришку на працездатність клапана, клапан починає стравлювати тиск при 1,0-1,3 атм. Докупив антифризу 1,5л розвів 50х50. Долив до рівня, видалив повітряну пробку з радіатора, завів авто до спрацювання вентиляторів, включив пічку, знову видалив повітря з радіатора перевірив на підтікання, все чудово, сухо. Ось такий сюрприз я сам собі зробив пережавши старі патрубки
Новий патрубок 50504418
1