Audi A6 (C5) (Ушатанка)

Ремонт сидінь

Я їжджу на Audi A6 Avant (C5), Audi A6 (C5)
Рівне, Україна

В сидіннях не працювали поясничні підпори і відчувалось що спинки провалені, це їх дитяча болячка, лопає тяга і пластиковий тримач тросу регулювання підпору верх/низ. (фото взяті з двох сидінь, у водійському електрод взяв 4 діаметр, в пасажирському 3 діаметр, трійку навіть не нада вкорочувати, далі поймете)

Розшиваємо сидіння витягуючи по кругу гумову закладну яка пришита до тканини, виймаємо кришку зірвавши знизу її з пістонів і опускаємо донизу.







Вистіруємо задню кришку і проклеюємо тканину назад 88 клеєм



Поки сохне клей ремонтуємо нижню обірвану тягу, в електроді тройка загинаємо два края так щоб вони попадали на загнуті краї тяги в сидінні і стяжками стягуємо її, за моторчиком треба буде трохи помучитись














Далі або купуємо або відновлюємо біле кріплення троса пояснічного підпору, я відновив, але є в продажі нові, ось номер VAG 4B0881279 (на мою думку що нову теж буде потрібно усилювати, на неї діє сила двох пружин в поясничному упорі, а вони тянуть не слабо)














Далі защолкуємо її на місце, попередньо знявши пружини заводимо трос в поясничний підпор




Збираємо все до кучі







Ставимо нові кліпси, вони не тримаються тому намотоємо на них трохи стрейч плівки




Збираємо остаточно, заводимо резиновий край в кришку



Різниця в постіраній і непостіраній тканині видно, пізніше, коли знімуться сидіння вінетом вистіраємо

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 червня 11:38
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.