Всім привіт.
Пост краси, так як ніякого нового функціоналу для авто дане доопрацювання не несе)))
Ще з самої покупки авто мене напрягає печальний стан декоративних накладок на пороги. Походу пішло руйнування підкладки зсередини, і воно підняло лак. Вигляд звичайно був так собі. Вірніше - ніхто цього не бачив, але я знав, що з цим треба буде щось робити.
Багато фото на жаль не робив.
Спершу шукав такі самі, не знайшов. Далі почав рити аліекспрес - теж нічого симпатичного не знайшов.
Значить потрібно самому робити, благо є знайомий рекламщик.
Було куплено шматок декоративного алюмінію, зроблено макет і в роботу.
Зробив весь комплект: 2 передні і 2 задні, але по причині корозії під заднім правим ущільнювачем, було вирішено клеїти тільки перед.
І власне готово))
На один недолік менше, я задоволений))