Всім привіт.
Ваговірус прогресує, замовив собі модельку сс в форматі 1:24.
Надрукована на 3д принтері, точна копія мого авто.
Бонусом ще зробили наклейки))
Залишилось пофарбувати ліхтарі, підігнати і пофарбувати колеса (не вгадали виліт) і можна ставити на полицю)