Volkswagen СС (Цецешка)

Моделька сс 1:24

Я їжджу на Volkswagen СС
Черкаси, Україна

Всім привіт.

Ваговірус прогресує, замовив собі модельку сс в форматі 1:24.

Надрукована на 3д принтері, точна копія мого авто.

Бонусом ще зробили наклейки))

Залишилось пофарбувати ліхтарі, підігнати і пофарбувати колеса (не вгадали виліт) і можна ставити на полицю)












Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 червня 09:59
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.