Так як до цього року Фокус дожив з дуже гарним станом кузова-навіть залишилось неушкодженним заводське покриття дна машини - то цей стан було вирішено спробувати зберегти по максимуму. Периодчна прочистка дренажних отворів та вичухування бруду з-під бризковиків-як на мене обов'язкова процедура раз на пару років, але це не все.
Одне з преших місць яке страждає в експлуатації-це пороги зпереду, в них летить все каміння та бруд з-під передніх коліс, збиваючі фарбу. Найпростіший варіант захисту-встановлення бризковікв, на Москвичах вони в мене стоять,і пороги попереду не згнили.
На Фокусі вже бажано їх підфарбувати тож вирішено було зайнятись пошуком бризковиків.Спочатку я купив на пробу універсальні-подивився як вони встають на машину - і віддав другу на Фіесту, і тут пощастило-на автопро з'явився один комплект заводських бризковиків, нажаль лише передніх.
В магазині вони були едині, і як вони сказали-я единий за багато років хто їх запитав, ціна була дуже адекватна тож я їх забрав.
Тепер треба знайти задні, з ними сильно складніше бо на універсал вони свої, відмінні від бризковиків на седан/хетчбек-мені як завжди щастить з оригінальністю)) Чому намагаюсь шукати саме заводські бризковики (як наприклад і підкрильники)-для їх встановлення не треба робити жодних зайвих отворів в кузові.
Встановлення буде трошки пізніше-машина заїхала на великий ремонт.