Всім привіт!
Загалом, щойно почало теплішати, у мене виникла певна проблема з клімат-контролем, яка спричиняла невеликий дискомфорт під час їзди.
Сама проблема полягала в тому, що під час їзди з увімкненим клімат-контролем з пасажирського повітропроводу і, за відчуттями, з одного боку обдування лоба дме гаряче повітря, хоча кондиціонер увімкнений і температура на клімат-контролі встановлена на 21 °С.
Власне спочатку, коли це проявлялося в дорозі, вдавалося усунути цю проблему за допомогою нескладних маніпуляцій із системою клімат-контролю, а точніше — встановлення температури на максимум і зниження до мінімуму кілька разів поспіль. Думав, може, щось застрягло. Іноді це допомагало.
Але останнім часом ці маніпуляції вже не давали тривалого ефекту, і я почав шукати підказки в Інтернеті. І зупинився на версії з чищенням клапанів обігрівача.
Для тих, хто не дуже любить читати всі ці історії, я постарався записати відео з докладним описом усіх дій.
P.S.: Прошу не критикувати суворо, оскільки я далеко не професіонал у блогерстві))
А для тих, хто все ж краще сприймає інформацію з тексту, спробую описати всі етапи тут.
Щоб дістатися до тих самих клапанів обігрівача, нам потрібно зазирнути під капот і зняти пластикову планку, яка розташована між лобовим склом і моторним відсіком.
Під нею ми побачимо два алюмінієві баночки, які й є нашими клапанами пічки.
Щоб розібрати самі клапани, нам знадобиться інструмент під назвою TORX T10. За його допомогою потрібно відкрутити 6 гвинтів, які утримують корпус цих клапанів.
Після того як ми відкрутили всі 6 гвинтів, ми можемо обережно підняти корпус і дістатися до внутрішньої частини. Всередині знаходяться електромагнітні котушки, а всередині них — поплавці.
На самих поплавках я помітив рудуваті плями, які спробував обережно видалити дрібним наждачним папером та очищувачем. Потім усе промив і зібрав у зворотному порядку.
Оскільки робив це все на дачі, а ввечері повертався додому, то по дорозі додому зміг одразу й перевірити.
У підсумку результатом поки що задоволений, ця проблема поки що більше не проявлялася, але буду спостерігати далі.
Сам процес чищення не дуже складний, а за наявності потрібного інструменту під рукою — зовсім неважкий і досить швидкий.
Дякую всім за увагу!
Не ламайтеся і рівних всім доріг! :)