Давня мрія, яка була втілена досить швидко та нервово...
Вона до мене прийшла досить випадково та не без пригод, але про це не буду))
Нажаль, через реалії сьогодення в нашій країні авто постраждало після прильоту ракети поруч. Пошкоджень зазнала ліва сторона кузову, але пощастило що ці пошкодження незначні. Після перевірок та діагностики було прийнято рішення купувати її та прийняти на себе ці ризики та відповідальність щодо відновелння. Технічно у відмінному стані, а все інше пусте) Зробимо з малої цукерку і буде радувати мене та оточуючих!
3.0 TFSI... 333 к.с... Quattro... Максимальна комплектація... ^_^