Щоб не киснути, ще створю один допис😁Мала поставила на «мєсні» номерки🥰
Все сталося дуже швидко, я навіть не очікував. 30 хвилин - і старі номера пішли з мого заду і переду😁, і прикрутились нові.
До пари дівашка купила рамку…червоного кольору. Спочатку я подумав, що її добряче вгріло десь по дорозі до магазину😆Але зараз бачу, що виглядає так нічо (глянете на попередній допис від цього). Поки мала була в рейсі, зробили постійний техталон і з документами спокій.