Mercedes-Benz B-class (W245) (Тигрик🐅)

Перереєстрація

Я їжджу на Mercedes-Benz B-class (W245)
Katowice, Poland

Мєсні номерки😁


Щоб не киснути, ще створю один допис😁Мала поставила на «мєсні» номерки🥰

Все сталося дуже швидко, я навіть не очікував. 30 хвилин - і старі номера пішли з мого заду і переду😁, і прикрутились нові. 
До пари дівашка купила рамку…червоного кольору. Спочатку я подумав, що її добряче вгріло десь по дорозі до магазину😆Але зараз бачу, що виглядає так нічо (глянете на попередній допис від цього). Поки мала була в рейсі, зробили постійний техталон і з документами спокій. 


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Номера , #Mercedes-Benz , #історіятигрика
Опубліковано: 21 червня 01:06
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.