Та й таке, хлопці і дівчата😟
Турбіна під заміну…ну, мала буде мою реставрувати…Щось не очікував навіть я такого повороту😒.Казала мала, що трохи шокована, але виходу нема - будем робить😁Там навіть поправочка є - із заводських 109 коників я видаю не 78, а 74,2😆 (Боже, дай терпіння тій дівасі то все пройти і витримати).
Надув турбіни…хочете прикол😆 при 3 000 оборотів надувала тільки 0,5 атмосфери…а мала хоча б 2,1 - 2,3… Сюрпрайз, мазафака (вибачте😆тут будь хто не втримається). Але казала Ірця, що загорілась мене зробити🤭 Дай Боже їй многая і благая літа😆♥️