Mercedes-Benz B-class (W245) (Тигрик🐅)

Турбіна

Я їжджу на Mercedes-Benz B-class (W245)
Katowice, Poland

Турбіна


Та й таке, хлопці і дівчата😟


Турбіна під заміну…ну, мала буде мою реставрувати…Щось не очікував навіть я такого повороту😒.Казала мала, що трохи шокована, але виходу нема - будем робить😁Там навіть поправочка є - із заводських 109 коників я видаю не 78, а 74,2😆 (Боже, дай терпіння тій дівасі то все пройти і витримати). 
Надув турбіни…хочете прикол😆 при 3 000 оборотів надувала тільки 0,5 атмосфери…а мала хоча б 2,1 - 2,3… Сюрпрайз, мазафака (вибачте😆тут будь хто не втримається). Але казала Ірця, що загорілась мене зробити🤭 Дай Боже їй многая і благая літа😆♥️

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#турбіна , #Mercedes-Benz , #історіятигрика
Опубліковано: 23 червня 20:03
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.