Mercedes-Benz B-class (W245) (Тигрик🐅)

Стейдж 1

Я їжджу на Mercedes-Benz B-class (W245)
Katowice, Poland

Стейдж1


Привезли мене сьогодні на Стейдж. Хотіла мала додати потужності😔Але сталось не так, як гадалось…Ми двоє чули, що приїзді щось не так, як має бути, але надія - штука така))

Але…

Виявилось, що у мене проблемка…турбіна, турбіна, турбіна…

Зі своїх заводських 109 коників (а ви думали, що в мене 300?😁) я видав взагалі тільки 78…

А мали підняти до 160…

Звісно, нічого не вийшло…Вийшов тільки дзвінок майстру😆

На понеділок домовлена зустріч, будуть шукати докладно, що і до чого…А вже аж потім всі плани

Скажу чесно, я вже почав киснути, як сметана на жарі…Але сказала мала, щоб я не переживав і не спускав шини… 🛞 Все зробимо, відремонтуємо, піднімемо) Все буде пучком🤭

Таки моє життя ніштячок😍

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#історіятигрика , #Mercedes-Benz , #турбіна
Опубліковано: 21 червня 00:52
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.