Привезли мене сьогодні на Стейдж. Хотіла мала додати потужності😔Але сталось не так, як гадалось…Ми двоє чули, що приїзді щось не так, як має бути, але надія - штука така))
Але…
Виявилось, що у мене проблемка…турбіна, турбіна, турбіна…
Зі своїх заводських 109 коників (а ви думали, що в мене 300?😁) я видав взагалі тільки 78…
А мали підняти до 160…
Звісно, нічого не вийшло…Вийшов тільки дзвінок майстру😆
На понеділок домовлена зустріч, будуть шукати докладно, що і до чого…А вже аж потім всі плани
Скажу чесно, я вже почав киснути, як сметана на жарі…Але сказала мала, щоб я не переживав і не спускав шини… 🛞 Все зробимо, відремонтуємо, піднімемо) Все буде пучком🤭
Таки моє життя ніштячок😍