Після зими почало трохи порахувати неприємним запахом, почитавши Інтернети, по правильному звісно треба було б розбирати-знімати радіатор випарник кондиціонера та його промивати, але ж то як кажуть надто дорого. Було прийнято рішення зробити антибактеріальну очистку та заодно замінити фреон, бо хто його зна коли там що робилось, та й періодично було чутно гул компресора кондиціонера. Отож далі почитавши ті ж самі інтернети і проконсультувавшись у декількох компаніях, вибір пав на Genstar. В нас по регламенту фреон 1234yf, я не сторонник того щоб заливати 134, аби дешевше, по мануалу цей, значить цей. Вартість фреону 7,50грн/1грам. Тож приїхав у визначений час, процедура зайняла близько години часу, обслужив і поїхав далі з чистим сумлінням та приємним запахом в салоні.