З чого все почалось...
Почала гупати підвіска, поїхав на сервіс, під час діагностики приговорили лівий передній ричаг, ну і пішов він... під заміну.
Замінити я його замінив. Але гупати підвіска не перестала. Злий був як собака, поїхав відповідно на розвал-сходження після заміни ричага, там приговорили ще стойку стабілізатора. Ричаг не пам"ятаю який поставив, але не оригінал. Стойки ставив фебі, замінив обидві. Не така дорога запчастина.
Благо гупання пропало, з підвіскою життя налагодилось. Але... Завжди є але...
Зробили топово, задоволений на всі 100%
Розвал робив на Rozval Service .Зробили топово, задоволений на всі 100%! Рекомендую однозначно!
Але як казав, є але... І за співпадінням якихось обставин, поки робили розвал, закінчували розрядилася гібридна батарея, запустили двигун і вилізла купа помилок по ABS... І тут почалось саме цікаве. Я думав можливо зачепили якийсь датчик чи проводку поки припускали підрамник, електрика на місці в той момент не було, запустив Forscan, прочитав помилки і побачив помилку C0020:11, коротке на масу... ну подумали що таки можливо щось зачепили... наперед скажу, що ні... Далі буде. Цей запис про розвал
Скільки на це загалом витратив не пам"ятаю. Сам розвал таки 1500, інше не пам"таю.