ПІсля річного чекапа і заміни пари сайлентблоків і ричагів отримав зауваження від майстра по полуосі, що іздить ще можна, але ну вже готуватись бо люфт в налічії.
Готуватись довго не довелось, бо буквально наступного дня при різкому наборі швидкості полуось почина просити її добити характерним тріскотом, а як тільки навантаження спадало, вона умолкала. Навіть вийшло записати:
Домовляюсь з сто, що піднімуть, погазують/послухають, але газувати не довелось, бо ну:
Замовляєм полуось, заміна, тріскіт пішов, гроші теж:
Катаюсь ще, але час від часу чую що пробивається стукіт з під переднього водійського колеса. Більш виражений на звичайних нерівностях, ніж на ямах/поліцейських, і взагалі рідкий, але з часом частіший. Ходову тільки перевірив - візуально все ок, але ж стукає. Поміняю думаю стійки стабілізатора, раптом відмахаюсь малой кров'ю:
Не відмахався.
На черзі амортизатори. Зараз саме в процесі вибору і обираю між оригіналом і KONI Special-Active. KONI порадив друг, каже все хотів спробувати їх механічне саморегулювання жорсткості на різних швидкостях і мені і самому стало цікаво. Але мені дуже важливо щоб машина лишалась м'якою, я не розумію любителів жорстких, "збитих" та інших спортивних епітетів до підвіски, від слова зовсім.
Тому якщо хтось мав досвід з KONI, або з чимось іншим достойним уваги і готовий порадити - з радісттю почитаю поради🙂