Audi A4 (B9) (TARDIS)

Шукаю стукача

Я їжджу на Audi A4 (B9)
Київ, Україна

ПІсля річного чекапа і заміни пари сайлентблоків і ричагів отримав зауваження від майстра по полуосі, що іздить ще можна, але ну вже готуватись бо люфт в налічії.

Готуватись довго не довелось, бо буквально наступного дня при різкому наборі швидкості полуось почина просити її добити характерним тріскотом, а як тільки навантаження спадало, вона умолкала. Навіть вийшло записати:



Домовляюсь з сто, що піднімуть, погазують/послухають, але газувати не довелось, бо ну:



порвало, все у смазці


Замовляєм полуось, заміна, тріскіт пішов, гроші теж:





Катаюсь ще, але час від часу чую що пробивається стукіт з під переднього водійського колеса. Більш виражений на звичайних нерівностях, ніж на ямах/поліцейських, і взагалі рідкий, але з часом частіший. Ходову тільки перевірив - візуально все ок, але ж стукає. Поміняю думаю стійки стабілізатора, раптом відмахаюсь малой кров'ю:




Не відмахався.


На черзі амортизатори. Зараз саме в процесі вибору і обираю між оригіналом і KONI Special-Active. KONI порадив друг, каже все хотів спробувати їх механічне саморегулювання жорсткості на різних швидкостях і мені і самому стало цікаво. Але мені дуже важливо щоб машина лишалась м'якою, я не розумію любителів жорстких, "збитих" та інших спортивних епітетів до підвіски, від слова зовсім.


Тому якщо хтось мав досвід з KONI, або з чимось іншим достойним уваги і готовий порадити - з радісттю почитаю поради🙂


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#полуось , #ауді а4 , #Підвіска , #Амортизатори
Ціна питання 15000 UAH, Пробіг 157500 км.
Опубліковано: 20 червня 17:51
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.