Ще з моменту покупки хотів прибрати дрібну павутинку і невеличку заматованість, а тут за рік ще й бітуму на дверях налипло, тому почав шукати варіанти
За повний комплекс полірування з усіма слоями кераміки поважні дітейл студії беруть 800-1000 удобних, а може і більше хтось, і ну мені важко морально піти на це, тому постійно відкладав, шукав компроміси, аж поки компроміси не знайшли мене самі.
Побачив рекламу типу акція за 260 долл роблять хлопці полірування і кераміку. Так 1 слой, але ну мені підходило. Було трошки страшно віддавати, бо ну така різниця з ринком насторожує навіть за умови "акції", але все пройшло чудово, не пожалів.
Додатково полірнули лобове за 1500 грн і покрили антидощем. От за антидощ пошкодував - нові двірники почали пригати і скрипіти во вологому склу наче по сухому, а каплі не сказати що якось стали супер швидко покидати скло - вони просто стали поводити себе інакше, ну таке, спорна штука. А полірування лобового вийшло вдалим, прибрало багато павутинки, цяток і бліків.
Картінок до/після багато не маю (не підготувався). Ось що є:

