Jeep Cherokee (KL) (Рижик)

Їжачки там де вони не потрібні

Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Одеса, Україна

Вітаю всіх, новий запис про наш улюблений джип. Почала висвічуватись помилка що потрібно обслужити 4х4 і авто ставало передньо привідна. По сканеру билось, не коректна робота положення позицій режимів. Тест показав , що при переведені з 2д на 4д вилочки не доходять до потрібного положення в роздаткі. Погравшись декілька днів з тестами , покуривши ютуб, вирішив почистити магніти положення. 



Вибравши день, коли більше часу на це, тому що добратись до верхньої кришки роздатки швидко не получиться я поїхав на СТО. Багато прийшлось розібрати, 











З допомогою додаткового шарніра взгибі руки і якоїсь матері, після 3 годин, роздаткі лягла на стіл. Зняли кришку з вилками і стало дуже гарно і зрозуміло.










Олива пройшла 42000 км після заміни, це була 3 заміна після покупки. Я не думаю, що хтось , колись її знімав і чистив магніти. Обидва магніти були обросші стружкою тому датчик положення не бачив де знаходиться вилка. Помив роздаткі і не даром, стружки було багато. Візуально всі шестерні в доброму стані, ніде нічого не закушує і плавно переключається. Змінив мастило, зібрав все назад. Всі тести по роздатці пройшли без зауважень. Думаю, що хочаб один раз на 100000 км потрібно робити таку чистку щоб все працювало. Тим більше, що, в мене зроблений отвір для заміни мастила, але як показало, через нього не все стікає і стружка залишається внутрі. Тепер наступний крок, вилки заднього редуктора. Там буде легче , доступ кращий, але все рівно потрібно приопускати редуктор. Хай щастить

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 360 EUR, Пробіг 226700 км.
Опубліковано: 20 червня 11:23
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), FIAT 500L
Ніби сам робив, ніяких запчастин, а витратив 360 евро?
Чи це майстрам за роботу?
20 червня 12:09
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
ES.
Ніби сам робив, ніяких запчастин, а витратив 360 евро?Чи це майстрам за роботу?
ES., так, це оплата за підйомник, та майстра, я тільки морально працював
1
20 червня 15:01