BMW 5 series (F10) (maximal)

праве дзеркало зходе з марафону

Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Київ, Україна

схоже поліз фотохром

поки малопомітно, але розглядаю варіанти

  • занедорого поставити такий  як стояв, якщо попадеться ( 1000-1500, дорожче вже є сенс на європу переходити)
  • повний перехід на європу із збереженням функціоналу (китай порядок цін 7000+ грн пара)

бариги як завжди крутят пальцем та кажуть що в них найоригінальніший оригінал 4000, що вже є безглуздою пропозицією, бо є оригінальний китай евро формату з відгуками про якість 1 :1






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 219500 км.
Опубліковано: 18 червня 22:21
2 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW 5 series (F10)
100$ за ориг вкладиш з затемненням адекватна ціна(враховуючи вартість нового 20к грн)
Аналоги за 1000 грн - не буде працювати затемнення. На аліку є нові по 100$ приблизно де буде працювати.
А америка коштує копійки. Продав два вкладиши за 50$
вчора о 16:59
Я робив ліве під замовлення з доставкою щось 900 вийшло. З вересня їжджу все добре , зробив якісно.
18 червня 22:45