з моменту купівлі мав помилку
після включення у D переставав працювати жоден індикатор на селекторі
дочекався жари та майже відірвавши ногті розібрав
прозвон - діод D труп, перепаяв всі на зелені, але вони зеленіші трошки вийшли ніж заводські, які жовто зелені
все запрацювало