Нарешті видалась нагода розповісти про свій досвід участі у фестивалі stance hill. Для мене загалом це перший фест на якому я побував з автомобілем.
Раніше був на першому стенс хілі як глядач, сподобалась атмосфера та автомобілі, вирішив заїхати як учасник.
Ще збираючи пневму побачив про відкриття подачі заявок, закинув анкету, мене спитали чи встигну я зібрати авто до фесту, на що я відповів так і мені надіслали апрув.
Збірку завершив буквально за тиждень до фесту, проїхав тестових 150 км щоб виявити якісь косяки і не зламатись у дальняку. На щастя, трієчка не підвела!
Загалом до Яремче їхати 250 км, максимум що я проїжджав до цієї поїздки це 75 км. Але дорога видавалась приємною і майже без пригод.
Чому майже? На підйомі почув як працює компресор, до мене тільки через декілька хвилин дійшло, що ресивер був повним, а кнопка на живлення компресора у вимкнутому положенні. Як тільки виникла можливість зупиниться глушу машину, а компресор качає далі хоча під'єднаний до запалення, вибігаю з авто, відрізаю його і дивлюсь на манометр ресиверу, стрілка нижче нуля, я вже подумав чи то ресивер десь травить чи лопнула трубка до блоку клапанів, але ж чому стрілка нижче, як виявилось вона пішла на друге коло, а ще за кілька секунд вистрілив клапан аварійного скидання тиску. Як я вияснив залипло реле, розібрав його, розімкнув контакти і все стало гаразд, але потім в самому Яремче купив нове, якісніше реле і замінив його.
Прибули на локацію,на в'їзді зустріли хлопці в жилетках стенс хіл та провели до мого місця, а також вручили конверт з бейджиком, наліпками для оцінки авто та просто приємними сувенірами у вигляді наліпки та брелку-відкривашки
На локації вже були деякі авто, а також глядачі, побув трохи часу, познайомився з власниками жигулів які вже приїхали, порозглядав деякі експонати та поїхав до готелю.
Наступного дня (перший день фестивалю) прибув на локацію об 11 годині, старт програми на сцені був о 12й. По трохи почали з'являтись люди, заїхали майже всі автомобілі.
Що дуже приємне вразило так це увага до мого проекту, дуже багато людей підходило, цікавилось, роздивлялись, фотографували, отримав дуже багато респектів, враження неймовірні. А також в мене взяли 2 інтерв'ю :D
Як зазначив вище, у конверті якій вручили на заїзді були наліпки для оцінки авто, було три номінації по наліпкам, top ussr, top europian та top jdm. За моє авто голос віддало 5 людей, це було дуже приємно.
До кінця дня перезнайомився з багатьма крутими людьми, неймовірно проведений час.
Другий день фестивалю пройшов трохи слабше, в першу чергу для мене адже в мене зажало поясницю, а також протягом дня падали дощі, але воно все рівно не завадило провести день круто.
На жаль більшість проектів які я очікував побачити на фестивалі так і не з'явились, на жаль класики далі все менше..
Вже всі переходять на іномарки як базу під проекти і для мене особисто більшість з них виглядають бездушними і не цікавими.
Якось з усіма факторами забувся пофотографувати машинки, але все таки є трохи кадрів з цікавими автівками)

Підбиваючи підсумки, від фестивалю переважно позитивні враження, найбільше всього отримав насолоду від людей які там були та від їх реакцій на мою трійку. Жодної нагороди від самого фестивалю я не отримав, але я за ними і не їхав, зрозуміло, що у стенс фестивалі переможцями будуть автомобілі з усілякими фітментами та іншими незнайомими мені словами. Хоча з деякими номінаціями я не згоден взагалі.
Як вже зазначав, нагородою для мене була увага до мого проекту, а її було більше чим до автомобілів які отримали по 2 кубка))
Коли я починав гратись пневмою навколо трійки збиралось дуже багато глядачів, а ще незважаючи на те, що позаду мене була крута бмв з Хмельницького не раз бачив людей які між собою сперечались та говорили "та що з тої бмв, дивись який жигуль". Такі моменти для мене були вражаючими.
Взагалі я не є прихильником стенсу в отих його крайніх, хіпстерських проявах, коли з автомобіля роблять клишоноге незрозуміло що, Уроборос, який в дорозі поїдає сам себе )
А ваш автомобіль вийшов дуже стильний, і головне психічно здоровий ))
https://youtu.be/OWTDbsQu2CY?si=wvs_U94oMX0IQ7a5